Oferta Dacia

Skontaktuj się z nami

Renault przedstawia

Renault TRAFIC SpaceClass

Przewóz osób na najwyższym poziomie

Komfort i przestrzeń dla każdego

TRAFIC SpaceClass to prawdziwy mobilny salon na wymiar. Dzięki 50 możliwym konfiguracjom, jest w pełni personalizowany. Kanapy lub obrotowe fotele na szynach, lampki do czytania dla każdego pasażera, indywidualna regulacja oparć i podłokietników, przesuwany stolik, tylna kanapa-łóżko… Ponadto liczne, praktyczne schowki oraz bagażnik o pojemności XXL. Jest modułowy i przestronny, aby zapewnić najwyższy komfort podróżowania.

Przyjemność z jazdy

Wysoka pozycja kierowcy, ergonomiczne i podgrzewane fotele ze skóry, nowa kierownica obszyta skórą, intuicyjny system multimedialny R-LINK lub Media Nav, rekordowo pojemne schowki, klimatyzacja regulowana automatycznie… Funkcjonalny kokpit TRAFIC SpaceClass gwarantuje niezwykłą przyjemność z jazdy podczas każdej podróży: zarówno rodzinnej, jak i służbowej.

Wyróżniający się design

Wyrafinowane wnętrze i elegancki wygląd, TRAFIC SpaceClass potrafi się wyróżnić. Chromowana osłona chłodnicy, przyciemniane szyby, światła LED oraz 17″ obręcze z diamentowym połyskiem przyciągają spojrzenia. Wewnątrz, skórzana tapicerka, oświetlenie LED, modułowe fotele na szynach oraz doskonałe elementy dekoracyjne są godne samochodów osobowych klasy wyższej.

Mobilny salon na wymiar dla wszystkich pasażerów

TRAFIC SpaceClass przyjmuje standardy samochodów osobowych z najwyższej półki. Tapicerka ze skóry Riviera, wstawki dekoracyjne w kolorze satynowego chromu i czarnego z połyskiem… Dobór i wykończenia materiałów stanowią różnicę.

Rekordowa modułowość

Możliwych jest ponad 50 konfiguracji, od 2 do 3 siedzeń w pierwszym rzędzie i do 6 siedzeń z tyłu, TRAFIC SpaceClass dopasuje się do wszystkich zastosowań. Kanapa lub obrotowe siedzenia indywidualne na szynach, skierowane przodem do drogi lub przodem do siebie, stolik przesuwny… Pasażerowie będą mogli dopasować przestrzeń według potrzeb.

Przestronność w skali XXL

TRAFIC SpaceClass zapewnia również jedną z największej przestrzeni na rynku. Hojne wymiary wszystkich siedzeń oraz bardzo duży bagażnik. W zależności od wybranej wersji, masz do dyspozycji dużą przestrzeń do wykorzystania. Do 6m³ jeżeli wyjmiesz siedzenia z przestrzeni dla pasażerów.

Wiele schowków i praktycznych elementów wyposażenia

Aby ułatwić pobyt w kabinie, TRAFIC SpaceClass został wyposażony w wiele gniazd i praktycznych schowków. Uchwyt na smartfona lub tablet, gniazdo 220 V, gniazdo 12 V, gniazda USB… Pomyśleliśmy o wszystkim, aby podróż odbywała się w jeszcze lepszych warunkach.

Komfort z najwyższej półki

Spersonalizowane możliwości TRAFIC SpaceClass są godne najbardziej luksusowych samochodów osobowych. W przyjemnej atmosferze, w komfortowych siedzeniach, każdy może skorzystać z wyposażenia niespotykanego w tym segmencie. Regulacje oparć i podłokietników, osobiste lampki do czytania, nawiewy klimatyzacji i ogrzewania regulowane z miejsc tylnych… Niczego nie zabraknie.

Design zewnętrzny

Ekskluzywny lakier w kolorze Szary Comete, elementy w kolorze czarnym z połyskiem, chromowana osłona chłodnicy, linia świateł LED w kształcie litery L, obręcze 17” z diamentowym połyskiem, szyby przyciemniane… TRAFIC SpaceClass od razu się wyróżnia.

Design wnętrza

Materiały najwyższej jakości

TRAFIC SpaceClass przyjmuje standardy samochodów osobowych z najwyższej półki. Tapicerka ze skóry Riviera, wstawki dekoracyjne w kolorze satynowego chromu i czarnego z połyskiem… Dobór i wykończenia materiałów stanowią różnicę.

Komfortowa atmosfera

Oświetlenie ledowe, deska rozdzielcza w kolorze ciemnoszarym, jasny sufit z tkaniny jersey 3D, wykładzina i dywaniki czarne… TRAFIC SpaceClass zaprasza do swojego komfortowego wnętrza, aby podróże były jeszcze bardziej przyjemne.

Renault TRAFIC SpaceClass Escapade

Przestronny, komfortowy i modułowy dzięki swojej kanapie, którą można łatwo zamienić w podwójne łóżko, TRAFIC SpaceClass Escapade będzie Twoim drugim domem.

Odkryj przyjemność jazdy

Teraz do Ciebie należy spontaniczny weekend, nieograniczona przestrzeń oraz wieczory skąpane w słodkim świetle zachodzącego słońca. Rodzinny wyjazd, wypad z przyjaciółmi… Gotowi na eskapadę?

Drugie mieszkanie!

W Renault TRAFIC SpaceClass Escapade, trzymiejscowa kanapa tylna może szybko zmienić się w łóżko do długości 1,95 m. Wystarczy jeden ruch, aby zamienić kanapę w wygodne łóżko dla dwóch osób. Renault TRAFIC SpaceClass stanie się prawdziwą, luksusową sypialnią z nastrojowym oświetleniem LED, lampką do czytania i wieloma schowkami… A do tego zaciemniające zasłony izolujące przed ciepłem i hałasem. W wersji Grand, TRAFIC SpaceClass Escapade pozwoli cały czas korzystać z dwóch obrotowych foteli indywidualnych w drugim rzędzie. Teraz możesz sobie pozwolić na każdą eskapadę.

Teraz Twój Ruch

ZADZWOŃ