doświadczenie klasy biznes

NOWE RENAULT TRAFIC SPACECLASS

design

ELEGANCKI I DYNAMICZNY

Trafic SpaceClass definiuje dynamizm na nowo poprzez nową poziomą pokrywą silnika oraz nowy pionowy grill, podkreślając wyrazistość nowych zderzaków przednich. Połącz dynamizm z elegancją dzięki reflektorom Full LED w kształcie litery C i nowym obręczom kół 17’’ z diamentowym połyskiem… 

Wersje signature i escapade

Na długie rodzinne lub zawodowe podróże, Trafic SpaceClass oferowany jest w wersjach Signature i Escapade, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje potrzeby.

Dynamiczny przód

Nowy chromowany grill zakończony na reflektorach full LED w linii świateł C-Shape oraz nowe zderzaki przednie.

Komfort i elegancja

Kierownica i tapicerka ze skóry, chromowane elementy sterowania oraz dźwignia zmiany biegów… Usiądź wygodnie w mobilnym saloniku i poczuj wyjątkowy komfort za przyciemnianymi szybami.

Deska rozdzielcza easy drive

Poznaj nową deskę rozdzielczą z dekoracyjnym pasem w wyjątkowej wyrafinowanej szarości Gris Météor. Dzięki ekranowi 8” systemu multimedialnego easy link, masz wszystko pod kontrolą!

modułowość, przestrzeń, komfort

TRAFIC SPACECLASS: PRZEWÓZ VIP

6 miejsc tylnych z możliwością ustawienia na przeciwko siebie, gniazda 220 V, indywidualne lampki do czytania – Trafic SpaceClass przedstawia nowy sposób podróżowania. Usiądź wygodnie za kierownicą i ciesz się eleganckim kokpitem z nową, chromowaną gałką dźwigni zmiany biegów i całkowicie nową deską rozdzielczą w kolorze szarym Météor. Komfort już nigdy Cię nie opuści!

Doświadczenie klasy biznes

Zajmij miejsce w Trafic SpaceClass z pakietem Signature i zaznaj podróżowania w klasie premium. Obrotowe, przesuwane i składane fotele szybko dopasują się do Twoich potrzeb, dzięki czemu wystarczy miejsca dla 7 osób, bez ograniczenia przestrzeni ładunkowej, która osiągną nawet 1,8 m³.  Przesuwny stolik środkowy zamieni Trafic SpaceClass w prawdziwy komfortowy, mobilny salonik.

Towarzysz Twoich przygód

Ożyw swoje pragnienie przygody z wersją Escapade. W dwóch etapach i trzech ruchach zamień wnętrze Twojego samochodu w prawdziwą sypialnię: pochyl kanapę i wyciągnij się na 2-osobowym łóżku o długości 1,90 m w pełnej intymności zapewnianej przez przyciemniane szyby. Podróże bez granic!

wersje

WYBIERZ WERSJĘ DOPASOWANĄ DO TWOICH POTRZEB

6 miejsc tylnych z możliwością ustawienia na przeciwko siebie, gniazda 220 V, indywidualne lampki do czytania – Trafic SpaceClass przedstawia nowy sposób podróżowania. Usiądź wygodnie za kierownicą i ciesz się eleganckim kokpitem z nową, chromowaną gałką dźwigni zmiany biegów i całkowicie nową deską rozdzielczą w kolorze szarym Météor. Komfort już nigdy Cię nie opuści!

design wewnętrzny

WYJĄTKOWE WRAŻENIA Z JAZDY

Komfort, modułowość, przestrzeń wewnętrzna… Dzięki wykończeniom z najwyższej półki oraz desce rozdzielczej w kolorze szarym Météor, wnętrze Trafic SpaceClass prezentuje pełnie wyrafinowania.

Komfort i technologia

Kabina z chromowanymi wykończeniami, liczne schowki, ekran multimedialny, ładowarka indukcyjna i replikacja smartfona… SpaceClass emanuje wyrafinowaniem i wszechstronnością.

Kierownica ze skóry z chromowanymi wykończeniami

Poczuj nowy podmuch przyjemności prowadzenia dzięki kierownicy pokrytej skórą. Obsługuj SpaceClass, nie spuszczając oczu z drogi, dzięki zintegrowanym elementom sterowania.

Dźwignia zmiany biegów z chromowanym pierścieniem

Elegancja SpaceClass dopracowana w najmniejszych szczegółach, dzięki chromowanym wykończeniom dźwigni zmiany biegów pokrytej skórą.

Duża przestrzeń wewnętrzna

Dzięki konfiguracji twarzą w twarz, składanemu środkowemu stolikowi oraz 6 indywidualnym lampkom do czytania, Twoi pasażerowie mają do dyspozycji prawdziwy mobilny salonik.

Przestrzeń i modułowość

Ciesz się dużą przestrzenią ładunkową i transportuj tyle bagaży, ile potrzebujesz, bez konieczności obniżania komfortu pasażerów.

Wyposażenie mobilnego saloniku

Naładuj wszystkie swoje urządzenia: gniazda USB, gniazdo 220V oraz gniazdo 12V…

design zewnętrzny

WYRÓŻNIJ SIĘ WYRAFINOWANIEM

mocne strony

DOSTOSUJ STYL PROWADZENIA DO SWOICH POTRZEB

Szeroki 8″ ekran multimedialny

Szuflada easy life

Twój ruch

RENAULT TRAFIC SPACECLASS W SZCZEGÓŁACH

ZADZWOŃ