Nowe Renault KOLEOS

Poczuj moc SUVa

Muskularna sylwetka, komfortowe wnętrze i charyzma, która sprawia różnicę… Nowy KOLEOS podkreśla swoją osobowość, aby zapewnić Ci jeszcze większy komfort i przyjemność prowadzenia.

Bardziej podkreślony styl

Nowy KOLEOS powraca z jeszcze silniejszą i bardziej muskularną sylwetką. Daj się uwieść odważnemu i dynamicznemu stylowi – przyciągnij wszystkie spojrzenia dzięki chromowanej osłonie chłodnicy o charakterystycznych liniach i obręczach kół z diamentowym połyskiem w rozmiarach 18” i 19”.

Większy komfort i wyrafinowanie

Komfort podróżowania dla wszystkich! Z przodu, poczujesz się lepiej dzięki fotelom z funkcją ogrzewania, wentylacji i masażu. Zapewnij swoim pasażerom odpowiednio dużo miejsca i wygodę, nie ograniczając przy tym pojemności bagażnika.

Nowe Renault KOLEOS – Komfort i design wnętrza

Nowy KOLEOS to zupełnie odnowiona gama silników:
• Blue dCi 150 X-Tronic będzie doskonały, jeżeli szukasz prostoty i wszechstronności.
• Blue dCi 190 X-Tronic 4X4-i zapewnia moc i przyjemność z jazdy połączoną z wyjątkowymi możliwości pokonywania przeszkód.

Komfortowe siedzenia, ergonomiczna środkowa konsola z głównymi elementami sterowania umieszczonymi w zasięgu ręki, technologie pokładowe obsługiwane za pośrednictwem systemu multimedialnego R-LINK 2 i jego 8,7-calowego ekranu dotykowego, ekran TFT na tablicy rozdzielczej z możliwością personalizacji. System nagłośnienia Bose® oferujący muzyczne doznania o potężnym, wibrującym brzmieniu. Wszystko to składa się na unikalne doznania z jazdy, łączące przyjemność z komfortem.

Komfort

Układ napędowy

Prawdziwy napęd 4×4

Gotowy na ucieczkę w nieznane? Nowe Renault KOLEOS podkreśla swój prawdziwy charakter 4×4!
Poznaj jego możliwości samochodu terenowego w połączeniu z silnikami nowej generacji łączącej oszczędność z parametrami. Przełam granice!

Staw czoła wszelkim wyzwaniom

Przeżyj każdy dzień jak nową przygodę i porzuć utarte ścieżki dzięki technologii All Mode 4×4-i.
Przechodź w prosty sposób z trybu 4×2 do trybu Auto lub do trybu 4×4 Lock i wybierz tryb jazdy dostosowany do każdej sytuacji.

2 nowe silniki Blue dCi

Poznaj nową generację silników Blue dCi zaprojektowaną tak, aby połączyć wydajność z osiągami.
Blue dCi 150 X-Tronic: napęd przedni, zapewniający elastyczność i płynność, uwodzi swoją uniwersalnością i oszczędnością.
Blue dCi 190 X-Tronic 4×4: silnik ten, sprzężony z funkcją pokonywania przeszkód, stawia osiągi oraz przyjemność z jazdy na pierwszym miejscu. Zapewnia wysąką elastyczność przy każdej prędkości obrotowej, zarówno podczas długich podróży, jak i podczas jazdy terenowej.

Nowe Renault KOLEOS Initiale Paris

Doświadcz wyjątkowych wrażeń!

Nowy KOLEOS INITIALE PARIS przeniesie Cię w wymiar pełny wyrafinowania.
Ekskluzywny lakier w metalizowanym kolorze Fioletowy Amethyst, linia świateł LED PURE VISION oraz 19-calowe obręcze kół z wyjątkowym diamentowym połyskiem – Nowy KOLEOS przyjmuje zewnętrzne elementy stylistyczne zarezerwowane dla wersji INITIALE PARIS.
Wnętrze, z fotelami pokrytymi skórą typu Nappa z podwójnymi przeszyciami oraz obejmującymi zagłówkami, zaprasza do zanurzenia się w przyjemności.

Wyróżniające się elementy

Nowe KOLEOS INTIALE PARIS emanuje swoim ekskluzywnym kolorem czarnego ametystu, charakterystyczną linią świateł LED PURE VISION oraz 19” obręczami kół z diamentowym połyskiem i specjalnym designem.

Renault KOLEOS INITIALE PARIS wnętrze ze skóry

Tapicerka ze skóry Nappa w kolorze czarnego tytanu lub piaskowej szarości, podkreślona specjalnymi przeszyciami na desce rozdzielczej, kierownica, panele drzwi, progi drzwi oraz dywaniki … Pozwól się uwieźć jego atmosferą.

Teraz Twój Ruch

Renault Pasikowski social media

ZADZWOŃ