3 DODATKOWE LATA OCHRONY POGWARANCYJNEJ ZA 999 ZŁ I UBEZPIECZENIE ZA 1,90%*

*Oferta przedłużonej gwarancji (Formuła Non Stop z limitem kilometrów) dotyczy nowego Renault Clio fazy 2 w wersji wyposażenia Techno oraz Esprit Alpine. Korzystając z tej oferty za 999 zł można wydłużyć gwarancję producenta o dodatkowe 3 lata z limitem do 100000 kilometrów. Szczegółowy zakres usług określony jest w Ogólnych Warunkach Umowy Serwisowej dostępnych u Autoryzowanych Partnerów Renault. Oferta może łączyć się z rocznym pakietem ubezpieczenia Allianz, Ergo Hestia, PZU lub Warta w cenie 1,9% wartości samochodu wyłącznie w ramach oferty Renault Finansowanie. Szczegóły są dostępne u Autoryzowanych Partnerów Renault. Oferta skierowana jest do klientów indywidualnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw i obowiązuje na zamówienia nowych Renault Clio fazy 2 od 30.08.2023 do 31.12.2023r.

Po 30 latach sukcesów, nowe Renault Clio E-Tech full hybrid tryska nową energią. Nowy wygląd i sportowy charakter w wersji esprit Alpine

Do 80% jazdy po mieście w trybie elektrycznym (czas jazdy w trybie elektrycznym zależy od poziomu naładowania akumulatora i stylu jazdy / źródło wewnętrzne Renault / 2022).
Całkowity zasięg do 900 km (z pełnym zbiornikiem zgodnie z danymi WLTP)

Renault Clio

nowe logo, czarne oznaczenia, tyle światła full LED
10’’ personalizowany zespół wskaźników cyfrowych, dotykowy ekran multimedialny o przekątnej 9,3’’ z systemem multimedialnym easy link
nowa osłona chłodnicy, reflektory full LED i światła do jazdy dziennej w nowej identyfikacji
nowa tapicerka, panele drzwi i deska rozdzielcza wykonane w 60% z włókien pochodzenia roślinnego
w wersji esprit Alpine, 17’’ obręcze kół z grawerowanym logotypem
przestronność z tyłu i najwięcej przestrzeni na nogi w swojej kategorii

wersja Esprit Alpine

Wyrazista i inspirująca nowa stylizacja: wyprofilowane linie boczne, powiększona szara chromowana osłona chłodnicy, nowe oświetlenie full LED w kształcie pół rombu z przodu. Sportowy charakter w wersji Esprit Alpine. 17’’ obręcze kół, specjalny logotyp i charakterystyczna listwa F1 w matowym szarym kolorze na zewnątrz. Wewnątrz tapicerka posiada wyhaftowane logo Alpine, specjalne przeszycia i francuską flagę. Niebiesko-biało-czerwone przeszycia na kierownicy to nawiązanie do DNA Esprit Alpine.
17’’ obręcze kół z wygrawerowanym oznaczeniem Alpine i listwa F1 w matowym szarym kolorze z przodu
tapicerka z niebieskimi przeszyciami i haftowanym motywem, z wytłoczoną flagą francuską, kierownica z niebiesko-biało-czerwonymi przeszyciami

Renault Clio to

wszystkie silniki
E-Tech full hybrid
benzyna
diesel
lpg

Poruszaj się po mieście do 80% czasu w trybie elektrycznym i ciesz się całkowitym zasięgiem do 900 km*. Nie trzeba podłączać do prądu, akumulator jest ładowany podczas zwalniania i hamowania. Zużycie paliwa zmniejszone do 4,1 l/100 km i niska emisja CO₂ robią różnicę.

moc maksymalna
145 KM (105 kW)
skrzynia biegów
automatyczna Multi-mode MMT
emisja CO2
od 95 g/km
zużycie paliwa
od 4,2 l/100 km
napięcie akumulatora

modułowa przestrzeń i zagospodarowanie wnętrza
Renault Clio E-Tech full hybrid oferuje odpowiednią równowagę między komfortem pasażerów a przestrzenią bagażnika, którą można modyfikować w zależności od swoich potrzeb.
bądź na bieżąco

ZADZWOŃ