Arkana jest dostępna w wersji hybrydowej

RENAULT ARKANA E-TECH FULL HYBRID

Niezwykła przyjemność z jazdy i maksymalna wszechstronność

Zawsze ruszaj w trybie elektrycznym i korzystaj z dynamicznych i natychmiastowych przyspieszeń, zarówno w mieście, jak i poza miastem.

do 80% tras w mieście w trybie elektrycznym

W mieście możesz cieszyć się komfortem silnika elektrycznego oraz jeździć w trybie hybrydowym oszczędzając do 40%* paliwa i jednocześnie zmniejszyć emisję CO2.

Arkana E-Tech full hybrid

POZNAJ RENAULT ARKANA E-TECH ENGINEERED

wersja o unikalnym designie

Wyraź swoją osobowość dzięki wyjątkowemu kontrastowi złocistych dekorów Warm Titanium i błyszczącej czerni na metalicznej szarości* nadwozia. Wyróżnij się z tłumu dzięki eleganckiemu wzornictwu: przedni i tylny zderzak z czarnymi błyszczącymi wykończeniami, specjalne emblematy E-Tech engineered, rury wydechowe w odcieniu Warm Titanium i spojler na bagażniku, który podkreśla sportowy design auta.

Arkana E-Tech full hybrid pobudza emocje dzięki nowej wersji E-Tech engineered.

Stylistyka zewnętrzna pozostaje w harmonii z wystrojem kabiny: czarne wnętrze, charakterystyczny emblemat E-Tech i kilka akcentów na kierownicy, fotelach i desce rozdzielczej w kolorze Warm Titanium. Sportowa elegancja w każdym calu.

do 80% tras w mieście w trybie elektrycznym

Arkana E-TECH hybryda zelektryzuje Twoją codzienność! W mieście, możesz poruszać się w 100% w trybie elektrycznym przez 80% czasu dzięki innowacyjnej technologii bazującej na sportach samochodowych. Ciesz się cichą i komfortową jazdą, oszczędzając do 40%* na zużyciu paliwa względem porównywalnego silnika benzynowego i zmniejszając emisję CO2.

Prostota każdego dnia

Bez gniazd i podłączania, akumulator Twojego Arkana ładuje się automatycznie podczas jazdy dzięki odzyskiwaniu energii podczas hamowania. Aby poczuć wolność jeszcze mocniej, włącz tryb B-mode. W momencie zdjęcia nogi z pedału przyspieszenia, samochód zaczyna hamować praktycznie aż do zatrzymania, dzięki czemu następuje maksymalne odzyskanie energii elektrycznej.

Niezrównana przyjemność z jazdy

Dzięki ruszaniu zawsze w trybie elektrycznym, możesz korzystać z natychmiastowej reakcji oraz cichej i efektywnej jazdy na każdej trasie. Zarówno w mieście, jak i poza miastem, silnik zapewni Ci moc 145 KM, 2 silniki elektryczne reaktywność, natomiast wielotrybowa skrzynia biegów wydajność, aby odczuć nowe wrażenia z jazdy.

Poznaj wszystkie zalety przestronnego, sportowego SUVa

Innowacyjna technologia


Wybierz dynamikę napędu hybrydowego E-TECH, który składa się z silnika spalinowego i 2 silników elektrycznych sterowanych przez innowacyjną, wielotrybową skrzynię biegów, dających moc systemową 145 km

Niezwykła przyjemność z jazdy i maksymalna wszechstronność

Zawsze ruszaj w trybie elektrycznym i korzystaj z dynamicznych i natychmiastowych przyspieszeń, zarówno w mieście, jak i poza miastem.

Dźwignia zmiany biegów „e-shifter”

W wersji R.S. line, Arkana E-TECH hybrid wyposażona jest w dźwignię zmiany biegów „e-shifter” zapewniającą jeszcze większy komfort i ergonomię.

System multimedialny easy link z ekranem 9,3”

Personalizowany ekran kierowcy o przekątnej 10,25”

Alarm o pojazdach poruszających się z tyłu

System personalizacji multi-sense

System nagłośnienia premium Bose®

15 systemów wspomagania jazdy Easy drive

Duża przestrzeń na wysokości kolan (211 mm)

pojemność bagażnika 480 l do 1263 l*

Dowiedz się więcej o Arkanie

ZADZWOŃ