Arkana jest dostępna w wersji hybrydowej

Nowe Renault ARKANA E-TECH Hybryda

do 80% tras w mieście w trybie elektrycznym

Arkana E-TECH hybryda zelektryzuje Twoją codzienność! W mieście, możesz poruszać się w 100% w trybie elektrycznym przez 80% czasu dzięki innowacyjnej technologii bazującej na sportach samochodowych. Ciesz się cichą i komfortową jazdą, oszczędzając do 40%* na zużyciu paliwa względem porównywalnego silnika benzynowego i zmniejszając emisję CO2.

Prostota każdego dnia

Bez gniazd i podłączania, akumulator Twojego Arkana ładuje się automatycznie podczas jazdy dzięki odzyskiwaniu energii podczas hamowania. Aby poczuć wolność jeszcze mocniej, włącz tryb B-mode. W momencie zdjęcia nogi z pedału przyspieszenia, samochód zaczyna hamować praktycznie aż do zatrzymania, dzięki czemu następuje maksymalne odzyskanie energii elektrycznej.

Niezrównana przyjemność z jazdy

Dzięki ruszaniu zawsze w trybie elektrycznym, możesz korzystać z natychmiastowej reakcji oraz cichej i efektywnej jazdy na każdej trasie. Zarówno w mieście, jak i poza miastem, silnik zapewni Ci moc 145 KM, 2 silniki elektryczne reaktywność, natomiast wielotrybowa skrzynia biegów wydajność, aby odczuć nowe wrażenia z jazdy.

Poznaj wszystkie zalety przestronnego, sportowego SUVa

Innowacyjna technologia


Wybierz dynamikę napędu hybrydowego E-TECH, który składa się z silnika spalinowego i 2 silników elektrycznych sterowanych przez innowacyjną, wielotrybową skrzynię biegów, dających moc systemową 145 km

Niezwykła przyjemność z jazdy i maksymalna wszechstronność

Zawsze ruszaj w trybie elektrycznym i korzystaj z dynamicznych i natychmiastowych przyspieszeń, zarówno w mieście, jak i poza miastem.

Dźwignia zmiany biegów „e-shifter”

W wersji R.S. line, Arkana E-TECH hybrid wyposażona jest w dźwignię zmiany biegów „e-shifter” zapewniającą jeszcze większy komfort i ergonomię.

System multimedialny easy link z ekranem 9,3”

Personalizowany ekran kierowcy o przekątnej 10,25”

Alarm o pojazdach poruszających się z tyłu

System personalizacji multi-sense

System nagłośnienia premium Bose®

15 systemów wspomagania jazdy Easy drive

Duża przestrzeń na wysokości kolan (211 mm)

pojemność bagażnika 480 l do 1263 l*

Dowiedz się więcej o Arkanie

ZADZWOŃ