Renault przedstawia

Poznaj Nowe Renault KADJAR

SUV z charakterem…

KADJAR powraca w bardziej wyrafinowanym stylu. Zwraca na siebie uwagę nowym przednim grillem, od nowa zaprojektowanymi zderzakami, anteną w kształcie płetwy rekina, nową linią świateł LED oraz 19’’ obręczami kół ze stopu metali lekkich. Na pokładzie, opcjonalna skórzana tapicerka oraz wysokiej jakości wykończenie sprawią, że nikt nie pozostanie obojętny.

… poszukiwacz przygód na co dzień…

Nowe Renault KADJAR zaskoczy Cię swoimi możliwościami dzięki napędowi 4×4. Posiada również najnowsze osiągnięcia technologiczne Renault, w tym system ostrzegania o nadmiernej prędkości z funkcją rozpoznawania znaków drogowych. Wysoka pozycja za kierownicą, wielofunkcyjna kierownica oraz system nagłośnienia BOSE® Sound System zapewnią przyjemną podróż.

… i na nowo zaprojektowany dla Twojego komfortu.

Komfortowy z przodu, z nową konsolą środkową, fotelami z regulacją długości siedziska… Ale również komfortowy z tyłu, ze złączami USB, nawiewami klimatyzacji, składaną kanapą i przemyślanymi schowkami. W Nowym Renault KADJAR możesz korzystać z dobrze zaprojektowanej przestrzeni.

Konfigurator

Nowe Renault KADJAR

Jeden SUV, cztery wersje

Wejdź do świata Nowego Renault KADJAR

Design

Ucieknij od codzienności w dobrym stylu…

Zrób silne wrażenie

W całości zaprojektowany od nowa, Nowy KADJAR przybiera wyrazisty design na zewnątrz oraz wysoką jakość i komfort wewnątrz.

Przednie i tylne światła w technologii LED, antena w kształcie płetwy rekina, przeprojektowana osłona chłodnicy, masywne zderzaki oraz 19’’ obręcze kół ze stopu metali lekkich, natychmiast przyciągają spojrzenia.

We wnętrzu, detale wysokiej jakości i elementy wykończeniowe nadają SUV-owi wyrafinowania. Nowy KADJAR wyposażony jest w ergonomiczną konsolę środkową z wbudowanym pojemnościowym, dotykowym wyświetlaczem o przekątnej 7’’.

Za kierownicą

… a może tak wycieczka poza utartymi szlakami…

Każdy dzień może być przygodą

Nowe silniki, zintegrowany napęd oraz uwodzicielski design… Nowy KADJAR zapewnia doskonałą równowagę między osiągami, skutecznością i codziennym prowadzeniem.

Dzięki dużemu prześwitowi i 3 trybom napędu – 4×4, 4×2 oraz 4×2 z systemem Extended Grip, Nowe Renault KADJAR zabierze Cię w podróż ku nowym horyzontom.

W trybie Eko, terenowy SUV pozwoli zmniejszyć zużycie paliwa.

Wyposażenie

… nie zapominając o komforcie…

Ciesz się podróżą

Fotele z regulacją wysokości i długości siedziska, gniazda USB, klimatyzacja z nawiewami na przód i tył, składana kanapa z tyłu oraz praktyczne schowki…

Nowy KADJAR dostosuje się do Twojego stylu życia, dzięki wyposażeniu wnętrza ukierunkowanemu na komfort.

SUV wyposażony został również w najnowocześniejsze technologie: Bose® Sound System, system wspomagania parkowania Easy Park Assist i system multimedialny R-LINK 2. Nie można zapominać o usługach Renault EASY CONNECT, które pozwalają połączyć telefon z samochodem… i sprawiają, że życie staje się łatwiejsze.

Bezpieczeństwo i niezawodność

… wszystko jadąc ze spokojną głową.

Prowadź bezpiecznie

Nowy KADJAR wyposażony jest w najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa, takie jak aktywny system wspomagania nagłego hamowania (AEBS), który Cię ostrzeże w przypadku ryzyka kolizji.

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo bierne, SUV oferuje maksymalne bezpieczeństwo dla wszystkich pasażerów i pieszych.

Zbierając informacje pochodzące z czujników i kamer, Nowy KADJAR niesie pomoc w każdych okolicznościach, czy to będą długie podróże po autostradzie, czy delikatne manewry podczas parkowania.

TERAZ TWÓJ RUCH

ZADZWOŃ