seria limitowana 1976 egzemplarzy

LIMITOWANA EDYCJA RENAULT MEGANE R.S. ULTIME

silnik 300 KM

wyjątkowa seria limitowana do 1976 egzemplarzy

Dzięki niepowtarzalnemu wzornictwu i technologii z F1®, Renault Megane R.S. Ultime to ostateczna wersja legendarnego modelu. Pięknie zamyka przygodę Renault Sport rozpoczętą w 1976 roku i oddaje jej hołd w serii limitowanej do 1976 egzemplarzy. Ikona i wyjątkowy model, którego nie można przegapić.

wyjątkowy design

wysublimowany, sportowy charakter kabiny

Renault Megane R.S. Ultime posiada wiele kultowych, sportowych elementów, w tym kubełkowe fotele Recaro® obite Alcantarą® z czerwonymi szwami i aluminiowe pedały. Znakiem najwyższej ekskluzywności jest tabliczka z podpisem kierowcy testowego Renault Sport Laurenta Hurgona i numerem Twojego pojazdu.

kierownica pokryta Alcantarą®

fotele kubełkowe Recaro®

tabliczka z numerem i podpisem Laurenta Hurgona

wzór osiągów

silnik

300 KM! Silnik o pojemności 1,8 litra z bezpośrednim wtryskiem paliwa, wykorzystujący technologię zaczerpniętą z F1, w połączeniu z dwusprzęgłową automatyczną skrzynią biegów EDC oferuje moment obrotowy na poziomie 420 Nm* i krótszy czas reakcji na gaz, co zwiększa wydajność w zakrętach.

przyczepność

Lepsza przyczepność i poprawione przeniesienie mocy na drogę dzięki mechanizmowi różnicowemu Torsen® o ograniczonym poślizgu oraz dwumateriałowym przednim tarczom hamulcowym, zaciskom hamulcowym Brembo®, oponom Bridgestone® S007, a także systemowi 4Control z 4 kołami skrętnymi.

R.S. monitor

Aby zapewnić doskonałą kontrolę nad sportową jazdą, R.S. Monitor sygnowany przez Renault Sport wyświetla w czasie rzeczywistym na 9,3-calowym ekranie dotykowym liczne parametry silnika, podwozia i osiągów.

LIMITOWANA EDYCJA RENAULT MEGANE R.S. ULTIME

akcesoria

powłoka zabezpieczająca

Skutecznie chroń karoserię swojego Megane R.S. Ultime przed zadrapaniami i kurzem dzięki wyjątkowej, specjalnie zaprojektowanej powłoce.

instynktowne prowadzenie

7 zaawansowanych systemów wspomagania prowadzenia

Renault Megane R.S. Ultime jest wyposażony w zaawansowane systemy wspomagania prowadzenia, które spełniają potrzeby klientów samochodów sportowych, a które w razie potrzeby można wyłączyć.

aktywny regulator prędkości (ACC)

Aktywny od 0 do 160 km/h, reguluje Twoją prędkość i utrzymuje bezpieczną odległość od pojazdów poprzedzających.

system wspomagania parkowania

Czujniki rozmieszczone wokół samochodu (z przodu, z tyłu i z boku) ostrzegają Cię i pomagają omijać przeszkody podczas manewrowania z niewielką prędkością.

Aaktywny system wspomagania nagłego hamowania (AEBS)

Maksymalnie zwiększa Twoje bezpieczeństwo, ostrzegając Cię przed ryzykiem kolizji. System wykrywa pieszych i przejmuje hamowanie, jeśli nie zareagujesz lub zareagujesz w niewystarczającym stopniu.

Renault Pasikowski social media

ZADZWOŃ