Renault przedstawia

Nowe MEGANE R.S.

Wysokie osiągi i technologie zainspirowane sportem motorowym w centrum Twoich pasji

Rasowy design podporządkowany wysokim osiągom

Mocny i charakterystyczny design Nowego MEGANE R.S. doskonale wyraża wysoki poziom osiągów i zastosowanych technologii. Przód zwraca uwagę poszerzonymi o 60 mm błotnikami, zderzakiem ze specjalną aerodynamiczną listwą zainspirowaną rozwiązaniami stosowanymi w Formule F1 oraz reflektorami R.S. Vision. Mocno zarysowane nadkola, tylny dyfuzor z końcówką wydechu po środku, listwy boczne z efektem płaskiego dna oraz obręcze kół 18’’ lub 19’’ dodają dynamiki. Nowy MEGANE R.S. obudzi w Tobie instynkt kierowcy rajdowego.

Wnętrze podkreślające sportowy charakter

Wnętrze Nowego MEGANE R.S. skoncentrowane jest na przyjemności prowadzenia. Nie ukrywa swojego sportowego charakteru, a równocześnie zapewnia wysoki poziom komfortu, dzięki czemu jest świetnie dostosowane do codziennego użytkowania. Deska rozdzielcza zaprojektowana z myślą o natychmiastowym odczycie danych, sportowe fotele przednie zapewniające doskonałe podparcie boczne, specjalna kierownica z funkcjami sterowania i zaznaczonym punktem środkowym, aluminiowe nakładki na pedały, elementy wykończenia w kolorze czerwonym… Nowy MEGANE R.S. nie kryje swojego temperamentu.

Unikalna przyjemność z jazdy i maksymalna dawka emocji na co dzień

Niespotykana w segmencie technologia 4CONTROL w wyposażeniu seryjnym, sprzężona z 4 hydraulicznymi ogranicznikami i 2 typami zawieszenia, sport lub cup, sprawiają, że Nowy MEGANE R.S. przekracza granice bez kompromisów. Nowy silnik o pojemności 1,8 l turbo, mocy 280 KM i momencie obrotowym 390 Nm, współpracujący z manualną lub automatyczną, dwusprzęgłową skrzynią biegów EDC, przeniesie Cię do świata doskonałych osiągów. Uwolnij emocje wraz z Nowym MEGANE R.S.!

Chcesz przetestować Nowe Renault MEGANE R.S.?

Konfigurator

Nowe Renault MEGANE R.S.

Poszerzony przód

Z przodu, nowy, poszerzony zderzak posiada wbudowaną listwę aerodynamiczną F1, której zadaniem jest ukierunkowanie strumienia powietrza oraz chłodzenie silnika. Specjalny grill o trójwymiarowym wzorze i strukturze plastra miodu oraz specjalne oświetlenie R.S. Vision przyciągają wszystkie spojrzenia.

Wyjątkowa linia

Po bokach, muskularne i zmysłowe przetłoczenia nawiązujące do MEGANE hatchback zapewniają płynne połączenie przedniej części samochodu z tylną. Wyloty powietrza oraz poszerzone listwy boczne z czarnym paskiem podkreślają jego przynależności do Renault Sport.

Aerodynamiczny tył

Specjalny, poszerzony zderzak tylny, posiada wiele elementów inspirowanych F1. Dwie końcówki układu wydechowego umieszczone centralnie, funkcjonalny dyfuzor podkreślający aerodynamikę, boczne wyloty powietrza, które ukierunkowują strumień powietrza, na nowo zaprojektowany spojler, aby poprawić zachowanie na drodze… Świetne osiągi nie są przypadkowe.

Czysty sportowy charakter

Dzięki wielu elementom nawiązującym do wyścigów samochodowych, Nowe MEGANE R.S. obudzi w Tobie instynkt kierowcy wyścigowego.

Teraz Twój ruch

Renault Pasikowski social media

ZADZWOŃ