Eleganckie i modułowe kombi

Nowe Renault MEGANE Grandtour

Eleganckie i ergonomiczne wnętrze

Zaawansowany technologicznie kokpit, intuicyjne elementy sterowania, praktyczne schowki, optymalny komfort i dopracowane szczegóły… A jakie jest Twoje zadanie w Nowym MEGANE Grandtour? Odprężyć się i cieszyć się podróżą!

Muskularne kształty

Nowy MEGANE Grandtour ponownie interpretuje charakter MEGANE w wersji kombi i narzuca swój styl.

Komfort i modułowość

Na zewnątrz, jak i wewnątrz, Nowy MEGANE Grandtour ma wszystko, by się wyróżnić.

WERSJE

Wybierz wersję Nowego MEGANE Grandtour, która najbardziej Ci odpowiada

Zagospodaruj swoje wnętrze

Modułowy bagażnik, rekordowa długość ładunkowa oraz liczne schowki, Nowy MEGANE Grandtour łączy komfort, styl i praktyczność. Twój partner na co dzień!

Skonfiguruj przestrzeń według swoich potrzeb…

Często coś przewozisz? Dzięki składanej kanapie tylnej Easy Break oraz płaskiej podłodze, możesz przewieźć dowolną rzecz, a jednocześnie zachować komfort na pokładzie Nowego MEGANE Grandtour. Mówisz i masz!

Technologiczny kokpit

Dzięki dużemu centralnemu ekranowi systemu multimedialnego Easy Link przekątnej 9,3” możesz spersonalizować swoje doznania z jazdy wybierając jeden z kilku trybów. W połączeniu z panelem cyfrowych wskaźników 10,2” pokaże Ci najważniejsze informacje takie jak wskazówki nawigacji online, działanie systemów wspomagania prowadzenia, ustawienia MULTI-SENSE i wiele innych…

Światła LED Pure Vision

Zarówno w dzień, jak i w nocy, ciesz się optymalną widocznością dzięki technologii LED PURE Vision, która wydłuża zasięg świateł.

Nowy MEGANE Grandtour

Nowy MEGANE Grandtour R.S. Line

Nowy MEGANE Grandtour R.S. Line wyróżnia się swoim wyrafinowanym i atletycznym wyglądem.

Sportowe kombi

Listwa F1 charakterystyczna dla gamy R.S. Line, zderzak, podkreślony wyjątkową, chromowaną rurą wydechową, wyróżniające się obręcze kół 17’’ i 18’’, kierownica obita skórą z wytłoczonym podwójnym diamentem R.S., pedały sportowe z aluminium, tapicerka Alcantara® ze zintegrowanymi zagłówkami… Dzięki swoim zmysłowym liniom i wyrafinowanym wykończeniom, Nowy MEGANE Grandtour wygrywa z przewagą wyścig o najlepszy styl. Ty również!

Kształty inspirowane sportami samochodowymi

Z przodu, Nowe MEGANE Grandtour R.S. Line narzuca swoją dynamiczną sylwetkę dzięki listwie F1 charakterystycznej dla modeli R.S., zderzakowi o strukturze pszczelego plastra oraz obręczom kół ze stopów metali lekkich 17’’ Montlhéry lub 18’’ Magny-Cours. Z tyłu wyróżnia się na pierwszy rzut oka, dzięki atletycznemu zderzakowi, podkreślonemu wyjątkową, chromowaną rurą.

Kokpit sportowy

Kierownica obita skórą z wytłoczonym podwójnym diamentem R.S., pedały sportowe ze szczotkowanego aluminium, fotele sportowe z wzmocnionymi bokami… Rozgość się w sportowym kokpicie i poczuj w sobie instynkt kierowcy rajdowego. Gotowi na przygodę?

Ekskluzywne wnętrze

Ekskluzywny design podkreślony przeszyciami i czerwono-szare obwódki, czarna podsufitka, tapicerka Alcantara®, deska rozdzielcza z karbonowymi wstawkami oraz dopracowanymi wykończeniami, Nowe MEGANE Grandtour R.S. Line łączy w sobie wyrafinowanie i sportowy charakter, aby zwycięstwo było niezaprzeczalne.

Teraz Twój ruch

ZADZWOŃ