Renault przedstawia

Nowe Renault MASTER

WIĘCEJ NIŻ ZMIANA, TO PRAWDZIWA REWOLUCJA!

Furgon spełniający wszystkie Twoje potrzeby

Nowy design wewnętrzny i zewnętrzny, innowacyjne wyposażenie, praktyczne akcesoria, zoptymalizowana przestrzeń ładunkowa, nowe, ekonomiczne i wydajniejsze silniki…Nowe Renault MASTER jest doskonałym narzędziem do pracy, które dostosowuje się do charakteru Twojej działalności i zwiększa Twoją efektywność.

Solidny i majestatyczny design…

Nowoczesny i charakterystyczny styl, chromowane elementy, linia świateł DRL LED, nowa, minimalistyczna i ergonomiczna deska rozdzielcza… Całkowicie odnowiony design wewnętrzny i zewnętrzny z dużym naciskiem na praktyczność. Nowe Renault MASTER: wizytówka Twojej firmy!

… innowacyjne wyposażenie…

Praca zdalna jeszcze nigdy nie była tak łatwa! Od ergonomicznej i przemyślanej kabiny do zoptymalizowanej przestrzeni ładunkowej, ciesz się dobrze zaprojektowanym i innowacyjnym wyposażeniem, takim jak wysuwany stolik lub szuflada Easy Life. Nowe Renault MASTER: idealny partner na co dzień!

… 100% bezpieczeństwa…

Widoczność, stabilność, kontrola, opanowanie… Ciesz się wyposażeniem, takim jak innowacyjny system Rear View Assist (RVA), ułatwiającym prowadzenie każdego dnia! Prowadź i manewruj bezpiecznie i bez obaw, bez względu na okoliczności. Nowe Renault MASTER: panuj nad kierownicą!

… i nowa gama silników.

Poznaj nową gamę silników: więcej mocy, większy moment obrotowy, gwarantujące bardziej dynamiczną jazdę. Jeszcze bardziej oszczędne Nowe Renault MASTER jest w 100% Twin Turbo, co pozwala obniżyć zużycie paliwa o 1l/100 km (NEDC BT*)… Nowe MASTER: wydajność i efektywność do Twoich usług!

* Od września 2018 roku, wszystkie nowe samochody są homologowane zgodnie z procedurą WLTP. Aby ułatwić zmianę procedury, wartości emisji oraz zużycie paliwa uzyskane zgodnie z procedurą WLTP są podawane również zgodnie ze starą procedurą NEDC (NEDC BT).

1 samochód, ponad 350 wersji

Zawsze bliżej Twoich potrzeb, Nowe Renault MASTER jest dostępny w wielu wersjach: furgony, wersje brygadowe, skrzynie, platformy lub wywrotki : podwozia, platformy… Nowe MASTER: Twój osobisty samochód dostawczy!

Furgon

Wersja brygadowa

Kontener

Podwozie z kabiną

WYPOSAŻENIE

Pomyśleliśmy o wszystkim, by zapewnić Ci komfort na co dzień!

Inteligentny kokpit

Zaprojektowany, aby sprostać wymaganiom profesjonalistów, nowy MASTER pozwala korzystać z wyposażenia i funkcjonalności prawdziwego mobilnego biura:

– Tablet Easy Life (innowacja Renault) i uchwyt na kubek typu king size
Szuflada „Easy Life”
– Bezprzewodowa ładowarka do smartfonów (indukcyjna)
– Kanapa dwuosobowa ze składanym oparciem, przesuwany stolik i podnoszone siedzenie
– Wysuwany uchwyt na tablet
– Schowki o pojemności do 105 l (najlepiej w swojej klasie)
– Multimedialny ekran dotykowy z R-LINK Evolution lub Media Nav Evolution

Easy load

Oszczędzaj swój czas i energię dzięki nowemu Renault MASTER! Zapewnia on łatwy dostęp do przestrzeni ładunkowej i sprzętu, stworzonych do poprawienia warunków pracy:

– Uchwyty ułatwiające wchodzenie do przestrzeni ładunkowej
– Oświetlenie LED przestrzeni ładunkowej
– Szereg zaczepów mocujących
– Zabezpieczenia wewnętrzne (drewniane)
– Jeden z najniższych progów załadunkowych na rynku

Easy Drive

Pomyśleliśmy o wszystkim, aby poprawić warunki jazdy! Elementy wyposażenia, zaprojektowane, aby ułatwić codzienne życie, zapewnią Ci spokojną i bezpieczną jazdę:

– Wspomaganie nadzorowania widoku z tyłu (RVA), innowacja Renault
– Wspomaganie utrzymania toru jazdy w przypadku podmuchu bocznego wiatru (SWA)
– System kontroli pasa ruchu (LDW)
– Aktywny system nagłego hamowania (AEBS)
– Sygnalizator martwego pola (BSW)
– System wspomagania parkowania przodem (UPA)
– Czujnik przedni i kamera cofania

SILNIKI I MOTORYKA

Znajdź silnik, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom

Nowa gama silników

Nowy MASTER to gama silników o mocy do 180 KM i 400 Nm, odnowionych, aby zapewnić jeszcze lepsze osiągi …

Silniki idealnie dostosowane do profesjonalnych zastosowań, stawiając jednocześnie czoła głównemu wyzwaniu: obniżyć znacząco zużycie paliwa!

Rozwiązania w zakresie motoryki

Poznaj nasze rozwiązania, ułatwiające poruszanie się w trudnym terenie, zarówno w wersji z napędem przednim, jak i tylnym. Dostępne w standardzie lub w opcji, nasze rozwiązania Extended Grip, system wspomagający ruszanie na wzniesieniu, zwiększona mobilność lub napęd na 4 koła pozwolą Ci pokonać wszelkie trudności na drodze!

TERAZ TWÓJ RUCH

ZADZWOŃ