Renault przedstawia

Renault przedstawia Nowe Renault MEGANE

Nowe Renault MEGANE zaskoczy Cię nowoczesnością, dynamiką i różnorodnością. Możesz wybrać spośród kilku wersji nadwozia: kompaktowego hatchbacka, dynamicznego kombi oraz dwóch wersji sportowych R.S. i R.S. Trophy. MEGANE Grandtour zaskoczy Cię również nowoczesnym napędem hybrydowym E-TECH Plug-in, dzięki któremu jazda za kierownicą MEGANE zapewni Ci jeszcze więcej doznań.

Atrakcyjny i nowoczesny design

Renault MEGANE to wyrafinowany design oraz charakterystyczna dla marki Renault linia świateł Full LED Pure Vision w kształcie litery C. Dzięki nowemu zderzakowi, zaprojektowanej na nowo osłonie chłodnicy, obręczom kół w rozmiarach 16’’, 17’’ i 18’’ oraz dopracowanemu wykończeniu wnętrza Nowe Renault MEGANE prezentuje jeszcze bardziej elegancką sylwetkę, która przyciąga spojrzenia. Gotowi na odkrywanie nowych horyzontów?

Innowacyjne technologie

Nowoczesne technologie Renault są w Nowym MEGANE na wyciągnięcie ręki. Możesz nimi sterować z ekranu systemu multimedialnego EASY LINK o przekątnej nawet 9,3’’. Asystent jazdy w korku i na autostradzie EASY PILOT z adaptacyjnym regulatorem prędkości Stop & Go, system kontroli pasa ruchu, aktywny system wspomagania nagłego hamowania AEBS z funkcją wykrywania rowerzystów i pieszych czy nowy system multimedialny EASY LINK kompatybilny z funkcją Android Auto™ i Apple Carplay™… Ciesz się bezpieczną jazdą.

Napęd hybrydowy E-TECH Plug-in

Dzięki wykorzystaniu technologii hybrydowej Renault E-TECH Plug-in* łączącej silnik benzynowy o pojemności 1,6 l z silnikiem elektrycznym, Nowy MEGANE charakteryzuje się dużą wszechstronnością. Na co dzień, w jeździe po mieście możesz korzystać z silnika elektrycznego, aby cieszyć się cichą, bezemisyjną i komfortową jazdą (do 65 km zasięgu w trybie w 100% elektrycznym). W drodze na wakacje, dzięki silnikowi benzynowemu pokonuj długie odcinki bez obawy o zasięg.

*Napęd E-TECH Plug-in dostępny wyłącznie w wersji Grandtour

Ożyw swoje podróże za pomocą EASY LINK

Gotowy na niezapomniane wrażenia z jazdy inteligentnym samochodem? Dzięki systemowi multimedialnemu EASY LINK kompatybilnemu z Android Auto™ i Apple CarPlay™, masz szybki dostęp do wszystkich aplikacji i usług online z poziomu ekranu centralnego o przekątnej 9,3’’ w Twoim Nowym MEGANE.

Spersonalizuj swoją jazdę za pomocą MULTI-SENSE

Dźwięk i reakcja silnika, układ kierowniczy, wybór oświetlenia nastrojowego oraz konfiguracja ekranu kierowcy… MULTI-SENSE umożliwia wybór 4 trybów jazdy (MySense, Eco, Comfort oraz Sport), abyś mógł dostosować parametry samochodu do swojego nastroju i pragnień.

Korzystaj z systemów wspomagania prowadzenia Renault EASY DRIVE

Podróżuj bezpiecznie! EASY PILOT – asystent jazdy w korku i na autostradzie, aktywny regulator prędkości Stop & Go, aktywny system nagłego hamowania AEBS z funkcją wykrywania pieszych… Dzięki najnowszym technologiom, nasze systemy wspomagania prowadzenia zwiększają Twoje bezpieczeństwo i upraszczają prowadzenie.

Wejdź do świata Nowego Renault MEGANE

Kokpit high-tech

Nowe Renault MEGANE

Nowe Renault MEGANE w wersji R.S. Line

Sportowa elegancja

Nowe Renault MEGANE w wersji R.S. Line wyróżnia się zdecydowaną linią nadwozia, listwą F1 charakterystyczną dla gamy samochodów sportowych R.S., jeszcze bardziej atletycznym tylnym zderzakiem oraz specjalnymi obręczami kół w rozmiarach 17” i 18”. Wnętrze zachwyci Cię karbonowymi wstawkami i widocznymi przeszyciami, skórzaną kierownicą z oznakowaniem R.S., aluminiowymi pedałami oraz fotelami pokrytymi skórą Alcantara ze zintegrowanymi zagłówkami. Wersja R.S. Line łączy elegancję ze sportowym charakterem.

Nowe Renault MEGANE Grandtour

Eleganckie i dynamiczne kombi

Muskularne nadkola, rasowe linie, rekordowa długość załadunku, przestronny i modułowy bagażnik oraz liczne schowki sprawiają, że Nowe Renault MEGANE Grandtour zmienia oblicze MEGANE w wersji kombi, łącząc elegancję z funkcjonalnością.
Jazda Nowym Renault MEGANE Grandtour z silnikiem hybrydowym E-TECH Plug-in łączy dynamikę, sprawność reakcji i komfort jazdy samochodu elektrycznego z wszechstronnością hybrydy. Ciesz się przyjemną wolnością!

Poznaj również Nowe Renault MEGANE R.S. i R.S. Trophy

Teraz Twój ruch

ZADZWOŃ