Renault Rafale z silnikiem E-Tech full hybrid

W 1934 roku niezwykły samolot wyścigowy Caudron-Renault Rafale pokazał nowe możliwości. Dziś ta lotnicza inspiracja po raz kolejny prowadzi nas nową ścieżką. Renault Rafale E-Tech full hybrid, muskularna konstrukcja, płynne linie, panoramiczny szklany dach ze zmienną przezroczystością solarbay®, openR link z wbudowanymi usługami Google¹ i ponad 50 dostępnych aplikacji². Mierząc wyżej, odkrywamy siebie na nowo.

już od 192 900 zł – Wersja techno wymaga dodania opcji „system 4Control advanced” (do października 2024). Wersja esprit Alpine posiada tę opcję w standardzie.*

Rafale w szczegółach

płynne, wyrzeźbione linie

Zainspirowani aeronautyką, designerzy Renault Rafale wzorują smukłość i płynność linii na kadłubach samolotów. Będące wynikiem szeroko zakrojonych badań, eleganckie nadwozie typu sportback pasuje do każdego krajobrazu, nie zakłócając jego harmonii, czyniąc go punktem odniesienia sportowych SUV-ów coupe.

nowa sygnatura świateł

trójwymiarowa osłona chłodnicy

dynamiczna sylwetka

szklany panoramiczny dach o zmiennej przezroczystości solarbay®

felgi aluminiowe 20” castellet

linia nadwozia typu fastback

zwinność i przyjemność z jazdy
Przy niskich prędkościach, system 4Control Advanced skręca tylnymi kołami do 5° w przeciwnym kierunku do przednich kół, zapewniając promień skrętu zbliżony do samochodu miejskiego. Przy prędkościach powyżej 50 km/h tylne koła skręcają się o 1°, zwiększając stabilność.
szlachetne materiały pochodzące z recyklingu
Poczuj doskonałość wnętrza Renault Rafale. Deska rozdzielcza ozdobiona jest dekoracją z prawdziwego łupka². We wnętrzu nie użyto skóry, a co najmniej 25% materiałów pochodzi z recyklingu³. W całym pojeździe aż 34% materiałów pochodzi z gospodarki o obiegu zamkniętym⁴.
kokpit zwrócony w stronę kierowcy
Ciesz się pochłaniającymi bez reszty wrażeniami z jazdy na pokładzie Renault Rafale. Deska rozdzielcza jest zwrócona w stronę kierowcy, z elementami sterującymi w zasięgu ręki i ekranami bezpośrednio przed Tobą.
tylny podłokietnik ingenius®
Podłokietnik tylny ingenius® jest chowany i wyposażony w 2 porty USB-C. Istnieje kilka możliwych konfiguracji dla urządzeń elektronicznych.
¹Google, Google Play, Android Auto, Google Maps są zastrzeżonymi markami Google LLC.

² w wersji esprit Alpine. Logo podświetla się gdy otwierasz drzwi.

³ zgodnie z normą ISO 14021

⁴ wliczając materiały z recyklingu zgodnie z normą ICO 14021 oraz materiały z produkcji, które trafiają do ponownego obiegu w ramach zakładu produkcyjnego.

⁵ E-Tech 4×4 300 dostępny wkrótce

⁶ źródło wewnętrzne Renault, zgodnie z danymi WLTP w odniesieniu do porównywalnego silnika spalinowego.

ZADZWOŃ