NOWE KANGOO E-TECH electric
Innowacyjny samochód dostawczy
w 100% elektryczne
zelektryfikowany kombivan
Rodzinne z natury w 100% elektryczne Nowe Kangoo E-Tech szanuje naturę i Twoje środowisko: zero emisji CO2 i zero hałasu!

Dzięki silnikowi o mocy 90 kW i akumulatorowi litowo-jonowemu, Nowe Kangoo E-Tech electric oferuje zasięg do 285 km.

3 tryby hamowania odzyskowego i pompa ciepła pozwalają oszczędzać energię i cieszyć się rodzinnymi wypadami bez ograniczeń.

Dzięki szybkiemu ładowaniu DC wystarczy 27 minut, aby odzyskać 170 km, a podczas ładowania pasażerowie mogą swobodnie korzystać z drzwi przesuwnych po obu stronach auta.

Usługi online dla Twojego Kangoo E-Tech electric ułatwią Ci codzienne życie i dadzą wparcie, gdy będziesz go potrzebować.
usługi online dla samochodów elektrycznych
programowanie ładowania
Zaprogramuj swoje ładowanie bezpośrednio z easy link lub w aplikacji My Renault. Twoje w 100% elektryczne Kangoo E-Tech rozpocznie ładowanie o wybranej godzinie automatycznie, aby zawsze być gotowym do drogi.
lokalizacja punktu ładowania
Podczas podróży służbowych lub rodzinnych system pokładowy easy link wskaże najbliższy dostępny punkt ładowania, jego moc, cenę ładowania i rodzaj gniazda. Jedź wyznaczoną trasą, a po dojechaniu na miejsce, rozpocznij ładowanie.
programowanie temperatury w kabinie
Samochód gotowy do jazdy z idealną temperaturą wnętrza? Ogrzewanie kabiny lub uruchamianie klimatyzacji dzięki systemowi wstępne przygotowania termicznego kabiny w easy link lub zdalnie za pomocą aplikacji My Renault.
100% Kangoo
komfort według Kangoo
Znajdziesz tu taki sam wyjątkowy komfort wnętrza Kangoo co w wersji spalinowej. 5 wygodnych miejsc, dużą pojemność bagażnika (600 l), dwoje przesuwnych drzwi bocznych z tyłu (615 mm), które otwierają się nawet podczas ładowania oraz niezwykłą możliwość konfiguracji wnętrza. To idealny towarzysz wszystkich Twoich przygód! A na czas wolny od pracy, dzięki innowacyjnym relingom dachowym, które można rozłożyć bez użycia narzędzi, łatwo zamontujesz dodatkowe bagażniki czy uchwyty na narty, rowery itp.
bezpieczne trasy
aktywny regulator prędkości
Zachowaj odpowiedni odstęp bezpieczeństwa od poprzedzającego pojazdu. System w Kangoo E-Tech electric może automatycznie zmniejszać prędkość, gdy odległość do pojazdu przed nim jest zbyt mała lub przyśpieszać w momencie wznowienia ruchu.
asystent drogowy
Ustaw prędkość i utrzymaj bezpieczną odległość od poprzedzającego pojazdu, przy jednoczesnym zapewnieniu wyśrodkowania samochodu na pasie ruchu przy prędkości od 0 km/h do 160 km/h. Kiedy ruch drogowy zmienia prędkość, Kangoo E-Tech electric hamuje lub przyśpiesza automatycznie do ustawionej wartości, zapewniając większy komfort i spokój.
łączność
pokładowy system multimedialny easy link
Dzięki systemowi multimedialnemu easy link zlokalizuj punkty ładowania i usprawnij swoje podróże, korzystając z nawigacji.

Naładuj swoje urządzenie za pomocą ładowarki indukcyjnej i przeglądaj swoje ulubione listy odtwarzania, aplikacje i usługi na 8-calowym panelu dotykowym z funkcją replikacją ekranu smartfona (kompatybilną z Android Auto™ i Apple CarPlay™).

Renault Pasikowski social media

ZADZWOŃ