Renault prezentuje

NOWY EXPRESS VAN

PRAKTYCZNY SAMOCHÓD DOSTAWCZY, PO PROSTU

Dzięki asymetrycznym drzwiom tylnym, otwieranym o 180°, pojemności użytkowej 3,3 m3 oraz długości przestrzeni ładunkowej 1,91 m (z pełną przegrodą), Express Van jest przykładem najlepszego stosunku długości ładunkowej do całkowitej długości samochodu. Dzięki składanemu siedzeniu pasażera i odchylanej przegrodzie z kraty, możesz przewieźć nawet 3,7m3  towaru. Przesuwne drzwi boczne oferują rekordową szerokość otworu bocznego wynoszącą 716 mm, znacznie ułatwiając dostęp do przestrzeni ładunkowej. 

Ergonomiczne wnętrze

Przestronne wnętrze, deska rozdzielcza z wieloma schowkami i fotele o współczesnym wyglądzie… Ciesz się praktycznym i komfortowym wnętrzem.

Komfortowe i ergonomiczne fotele

Dzięki wzmocnionym fotelom, Express Van zapewni Ci optymalną pozycję w każdych okolicznościach.

Funkcjonalna i przestronna strefa ładunkowa: z odchylaną przegrodą…

Dzięki odchylanej przegrodzie i składanemu fotelowi pasażera, pojemność przestrzeni ładunkowej może się zwiększyć do 3,7 m3, a jej długość do 2,36 m.

… lub pełną przegrodą.

Dzięki 1,91 m długości ładunkowej z pełną przegrodą, Express Van oferuje 3,3 m3 pojemności oraz najlepszy stosunek długości użytkowej do długości całkowitej w swojej kategorii.

Kształt

WYBIERZ WERSJĘ EXPRESS VAN DOPASOWANĄ DO TWOICH POTRZEB

WYPOSAŻENIE

PO PROSTU PRAKTYCZNE

Kamera Permanent Rear View

Ekran cyfrowy – zamiast wewnętrznego lusterka wstecznego – pozwala wyświetlić widok rejestrowany* przez kamerę zainstalowaną z tyłu samochodu. Naprawdę praktyczne wyposażenie w wersjach nieprzeszklonych!

* W średniej i dużej odległości.

Lusterko szerokokątne

Aby zapewnić większy komfort i bezpieczeństwo, możesz powiększyć swoje pole widzenia z prawej strony korzystając z lusterka szerokokątnego zamontowanego w osłonie przeciwsłonecznej pasażera. Pozwala ono zobaczyć to, co zakrywa przegroda z blachy.

system kontroli martwego pola

Sygnalizator świetlny umieszczony na każdym zewnętrznym lusterku wstecznym ostrzega, gdy inny samochód znajdzie się w martwym polu Twojego Express Van.

ADAPTACJE


nasze rozwiązania dla firm

Skorzystaj ze spersonalizowanych adaptacji dopasowanych do wymogów Twoich i Twojej firmy.

Przestrzeń ładunkowa

Obrotowa przegroda ze składanym fotelem pasażera

Dzięki obrotowej przegrodzie oraz składanemu fotelowi pasażera, możesz przewieźć do 3,7 m3 towarów i korzystać z przestrzeni ładunkowej o długości do 2,36 m

(Zgodnie z polskimi przepisami, przegroda jest dodatkowo wyposażona w panel pełny, zabezpieczający od strony ładowni do wysokości ok. 80% wysokości foteli.)

Zwiększona ładowność użytkowa

Przewozisz ciężkie przedmioty? Wybierz zwiększoną ładowność użytkową wynoszącą do 780 kg*. 

2 pary bocznych drzwi przesuwnych

Ułatw sobie codzienną pracę dzięki 2 parom drzwi przesuwnych*, które ułatwiają dostęp do strefy załadunku Twojego Express Van.

Gniazdo 12V

Chcesz korzystać/naładować urządzenie przenośne wewnątrz przestrzeni ładunkowej? Nie ma problemu! W tylnej części Express Van, gniazdo (12 V) znajduje się na wyciągnięcie ręki.

Zamki dodatkowe

Ponieważ Twój ładunek może być bardzo cenny, wybierz wzmocnione zamki dodatkowe.

Oświetlenie LED

Popraw oświetlenie przestrzeni ładunkowej, aby pracować w jak najlepszych warunkach, zarówno w dzień jak i w nocy, dzięki oświetleniu LED, trzy razy mocniejszemu niż oświetlenie standardowe.

Ochrona wnętrza

Drewniana podłoga antypoślizgowa

Wybierz dopasowaną okładzinę antypoślizgową (9 mm), aby ochronić podłogę Express Van.

Okładzina z drewna

Zabezpiecz przestrzeń ładunkową swojego Express Van, wybierając dopasowaną okładzinę z drewna, która zabezpieczy wnętrze drewnianą podłogą antypoślizgową (9 mm) jak i górne elementy przegród i drzwi tylne okładziną z drewna (5 mm).

Zintegrowana okładzina gumowa

Zabezpiecz podłogę Express Van przed zabrudzeniem za pomocą praktycznej i wytrzymałej zintegrowanej okładziny gumowej w przestrzeni ładunkowej.

okładzina z tworzywa sztucznego i schowki

Zabezpiecz dolną część drzwi i panelu Twojego Express Van za pomocą okładziny z tworzywa sztucznego. Dla większej praktyczności, zoptymalizuj przestrzeń za pomocą pojemników zabudowanych w boczne drzwi przesuwne.

Uchwyty mocujące i hak holowniczy

Do 10 uchwytów mocujących

Wykorzystaj 6 standardowych uchwytów mocujących w podłodze oraz 4 (opcjonalne) na bokach Express Van do zabezpieczenia i stabilizacji Twojego ładunku.

Hak holowniczy standardowy z gniazdem 13-stykowym

Potrzebujesz więcej miejsca? Hak holowniczy Express Van pozwoli pociągnąć przyczepę. Kontrola stabilności sprzęgu zwiększa bezpieczeństwo jazdy i zapobiega kołysaniu

Silnik i układ napędowy

Extended grip

Często poruszasz się po grząskim placu budowy lub uszkodzonych drogach? Nie ma problemu! Połączona z oponami wielosezonowymi funkcja extended grip, wspomaga system ESC, zwiększa przyczepność, zarówno podczas ruszania, jak i przy małych prędkościach, w grząskim terenie o słabej przyczepności (pył, piasek, śnieg lub błoto). Funkcja może być włączona ręcznie do prędkości 50 km/h, umożliwiając pokonywanie drogi bez poślizgu i bez zapadania się.

Osłona silnika z blachy

Często wjeżdżasz na plac budowy lub poruszasz się po uszkodzonej nawierzchni? Zabezpiecz silnik swojego Express Van za pomocą osłony z blachy.

Ograniczenie prędkości

W zależności od Twoich potrzeb, możesz ograniczyć na stałe prędkość swojego samochodu i zmniejszyć zużycie paliwa, dzięki funkcji ograniczenia prędkości (30, 90, 100, 110, 130 km/h).

POZNAJ RÓŻNE MOŻLIWOŚCI TRANSFORMACJI, W ZALEŻNOŚCI OD WYKONYWANEGO ZAWODU

Transport towarów – chłodnia, izoterma


Przestrzegaj warunków przechowywania łatwo psujących się artykułów i produktów specjalnych przewożonych na pokładzie Express Van, montując komorę izotermiczną/chłodniczą spełniającą obowiązujące normy i przepisy.

Budownictwo – Prace wykończeniowe – samochód warsztatowy

Zoptymalizuj swoją przestrzeń ładunkową, zdobądź więcej miejsca, miej swoje narzędzia i sprzęt zawsze pod ręką… Zwiększ praktyczność i produktywność, transformując swojego Express Van w prawdziwy mobilny warsztat.

AKCESORIA NA ZEWNĄTRZ

Galeryjka dachowa z aluminium

Hak holowniczy standardowy

Błotniki przednie i tylne

SPERSONALIZUJ SWOJEGO EXPRESS VANA WEWNĄTRZ

dywaniki podłogowe gumowe

Kamera Rear View Assist

Okładziny z drewna

Podłokietnik

Teraz Twój ruch

ZADZWOŃ