Transportuj, korzystając w 100% z napędu elektrycznego

Nowe Renault MASTER Z.E.

Uchwyty do mocowania ładunku i podłoga drewniana

Nowe Renault MASTER Z.E. ma wszystko, czego trzeba, aby zapewnić całkowite bezpieczeństwo dostaw. W zależności od wersji, od 8 do 12 punktów mocowania pomagających przymocować ładunek. Dzięki powłoce antypoślizgowej, drewniana podłoga chroni i zabezpiecza przestrzeń ładunkową.

Drzwi tylne 270°

Dzięki możliwości otwarcia drzwi tylnych pod kątem 270°, Nowy MASTER Z.E. dopasuje się do każdej platformy logistycznej. Dzięki wbudowanym magnesom, utrzymają się one w danym położeniu bez najmniejszego problemu.

Długość i pojemność przestrzeni ładunkowej

Nie ma problemu! Nowy MASTER Z.E. w wersji furgon L3 oferuje do 3,7m długości użytkowej (4 euro-palety) oraz do 13m³ pojemności użytkowej. W przypadku platformy z kabiną pojemność może przekroczyć nawet 20m³ dla niektórych zabudów.

Czujnik i kamera cofania

Mało miejsca na parkingu? To proste!
Czujnik cofania wykrywa ewentualne przeszkody i ostrzega serią krótkich sygnałów, których częstotliwość zwiększa się w miarę zbliżania do przeszkody. Uzupełnieniem systemu jest kamera znajdująca się z tyłu samochodu, jeszcze bardziej ułatwiająca manewrowanie.
Dzięki obrazowi wyświetlanemu w wewnętrznym lusterku wstecznym lub na ekranie nawigacji, masz doskonałą widoczność całej przestrzeni za samochodem.

Automatyczna skrzynia biegów

Dla Twojego komfortu, wyposażyliśmy Nowy MASTER Z.E. w automatyczną skrzynię biegów, elastyczną, płynną i cichą.

Czujnik światła i deszczu

Wyposażony w inteligentne czujniki Nowy MASTER Z.E. steruje włączaniem świateł i automatycznie uruchamia wycieraczki szyby. Potrafi ułatwić podróżowanie!

WERSJE

Mamy Nowego MASTER, którego potrzebujesz

Zalety Nowego Renault MASTER Z.E.

Aplikacja MY Renault

Ruszasz do pracy? Przygotuj się w najdrobniejszych szczegółach, dzięki aplikacji MY. Renault. Zasięg, ładowanie, trasa…!

Nawigacja

Dzięki TomTom Traffic, otrzymasz najlepsze informacje o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym.

Korzystanie z telefonu

Telefonuj łatwo i bezpiecznie dzięki R-LINK Evolution! Podczas postoju łatwo wybierzesz numer lub wyszukasz rozmówcę w kontaktach na dużym ekranie dotykowym. Z kolei w trasie niezbędna staje się funkcja wybierania głosowego. Wystarczy wypowiedzieć nazwisko rozmówcy, aby do niego zadzwonić. Synchronizacja, nic prostszego! Gdy wsiądziesz do Nowego MASTER Z.E.,R-Link Evolution automatycznie zaktualizuje Twoją książkę telefoniczną.

Nowe Renault MASTER Z.E.

Wydłuż czas pracy swojego akumulatora


1) Odzyskiwanie energii podczas hamowania: akumulator ładuje się, gdy tylko zdejmiesz nogę z pedału przyspieszenia, ale także po wciśnięciu hamulca.
2) Opony zmniejszające zużycie: dzięki niewielkim oporom toczenia, przyczyniają się do zapewnienia lepszego zasięgu bez ograniczenia przyczepności czy jakości hamowania.
3) Tryb Eco: Włączając ten tryb, trzymasz na wodzy silnik, aby móc jeździć jeszcze dłużej (mniej nagłe przyspieszenie oraz prędkość maksymalna 80 km/h).
4) Ładowarka 7kW:Naładuj akumulator w zaledwie 6 godzin, dzięki Wallbox 32A/7kW. Klapka gniazda ładowania znajduje się z prawej strony kabiny i jest łatwo dostępna.

Silnik elektryczny 57 kW

Silnik w 100% Renault, silnik 57 kW w Twoim Nowym MASTER Z.E. jest odpowiednikiem silnika R75/90 Renault ZOE. Produkowany jest we Francji w fabryce Renault w Cléon, wizytówce grupy pod względem produkcji trwałych i jakościowych silników i skrzyń biegów.
Liczne technologie, w które został wyposażony, zapewniają codzienne korzyści płynące z elektromobilności: zero hałasu, zero emisji, ale 100% skuteczności o 100% przyjemności. Dzięki przekładni automatycznej bez zmiany biegów, Twój Nowy MASTER Z.E. zapewni szybkie przyśpieszanie, komfort oraz płynność jazdy!

Akumulator Z.E. 33

Akumulator Z.E. 33 Nowego MASTER Z.E. jest owocem ogromnej innowacji: zwiększenie gęstości energetycznej bez dodawania dodatkowych modułów.
Nasi inżynierowie dołożyli wszelkich starań, aby zwiększyć pojemność energetyczną, nie powiększając przy tym objętości.

Teraz Twój ruch

ZADZWOŃ