NOWE RENAULT MEGANE E-TECH W 100% ELEKTRYCZNY
dla tych, którzy kochają podróże
CZYSTY DESIGN
Kompaktowa sylwetka hatchbacka, rysy crossovera, wyrazisty tył i sportowa, opadająca linia dachu gwarantują niespotykany styl. Aerodynamiczny kształt nadaje wyrafinowanego wyglądu i obiecuje pasjonujące wrażenia z jazdy. 20’’ felgi aluminiowe, reflektory full LED z przodu i światła LED z efektem włókien 3D z tyłu oraz chromowane elementy w złocistym kolorze Warm Titanium zapewniają wyjątkowy design.
EKRAN W LUSTERKU WSTECZNYM
Jednym prostym ruchem możesz przełączyć klasyczne lusterko wsteczne na widok z kamery, która jest zamontowana w podsufitce za tylną szybą. Dzięki temu możesz bez żadnych przeszkód obserwować widok za samochodem.
EKSCYTUJĄCA JAZDA
Nowy kokpit jest skierowany w stronę kierowcy. Przełączniki, pogrupowane wokół kierownicy o zmniejszonym rozmiarze uwalniają miejsce i sprawiają, że jazda jest bezpieczniejsza. Nowy układ kierowniczy ze wspomaganiem elektrycznym oraz obniżony środek ciężkości zapewniają elastyczną i bezpośrednią kontrolę nad pojazdem.
OPENR I OPENR LINK, INTERFEJS NOWEJ GENERACJI
Korzystaj z jednej z największych powierzchni cyfrowych z nowym ekranem openR o powierzchni użytkowej 774 cm2, aby wszystko mieć w zasięgi wzroku. Ciesz się obrazem HD. Zestaw liczników daje Ci dostęp do najważniejszych informacji: prędkość, nawigacja czy stan naładowania akumulatora.
INTELIGENTNY SAMOCHÓD
Dzięki systemowi openR link z Google, w 100% elektryczny Megane E-Tech wyposażony jest w system nowej generacji, który uprzedza Twoje potrzeby i dostosowuje się do Twojego środowiska, aby lepiej sprostać Twoim wymaganiom.
WIĘCEJ PRZESTRZENI
Poszerzona konstrukcja połączona z nową deską rozdzielczą, brak tunelu przekładni rewolucjonizują ideę przestrzeni, z większą ilością miejsca na nogi i na schowki: Przestrzeń o promieniu 209 mm na wysokości kolan z tyłu oraz 33 l schowków w kabinie.

ERGONOMIA I PRZESTRZEŃ

Nowoczesna platforma CMF-EV w 100% elektrycznego Megane E-Tech pozwala na zastosowanie całkowicie płaskiej podłogi. 209 mm miejsca na nogi z tyłu, 33 l schowków i poszerzona konstrukcja kabiny w połączeniu z nową, ultra cienkim kokpitem openR zapewniają więcej przestrzeni dla pasażerów.
WRAŻENIA Z JAZDY
Usiądź wygodnie w zaprojektowanej zgodnie z najnowszymi trendami kabinie, w której każdy element stara się ułatwić Ci jazdę. Siedząc w wygodnym regulowanym fotelu, możesz korzystać z dużego ekranu openR o powierzchni użytkowej 774 cm2 w kształcie odwróconej litery L.
MODUŁOWOŚĆ I SCHOWKI
Ładowarka indukcyjna pod ekranem dotykowym, 2 gniazda USB-C z tyłu, modułowa konsola centralna i 33 l schowków oraz 440 l pojemności bagażnika. W 100% elektryczny Megane E-Tech to nowy poziom praktyczności.
100% INNOWACJI
Nowa platforma CMF-EV została wyposażona w ultrapłaski akumulator 60 kWh oraz silnik elektryczny o mocy 160 kW. Optymalne rozłożenie obciążenia, większy rozstaw osi, całkowicie płaska podłoga oraz bardzo niski środek ciężkości poprawiają zwinność i powiększają przestrzeń w kabinie.
WIĘKSZY ZASIĘG
Megane E-Tech elektryczny jest najlżejszym samochodem w swoim segmencie (1620 kg). Na pokładzie system automatycznie steruje temperaturą akumulatora i silnika, aby zapewnić optymalne wykorzystanie energii. Zawsze zachowujesz maksymalną moc i największy możliwy zasięg.
ZAAWANSOWANA AERODYNAMIKA

Poszukiwanie innowacyjnej aerodynamiki przyczyniło się również do powiększenia zasięgu. Wysokość pojazdu, szerokość opon, kształt dachu, wyprofilowane aerodynamicznie zderzaki, wloty powietrza czy chowane klamki drzwi stanowią elementy zwiększające osiągi.

26 systemów wspomagających jazdę, bezpieczeństwo i prowadzenie zapewni Ci spokojną podróż.
MAKSYMALNE BEZPIECZEŃSTWO
systemy wspomagania jazdy
Ciesz się bardziej intuicyjną i płynniejszą podróżą dzięki 8 technologiom wspomagania jazdy dostępnym w 100% elektrycznym Megane E-tech.
systemy bezpieczeństwa
Jedź bezpiecznie! Inteligentne systemy bezpieczeństwa czuwają nad warunkami na drodze i ostrzegają przed nieprzewidzianymi zdarzeniami drogowymi.
systemy wspomagania parkowania
Nie martw się o parkowanie równoległe i ułatw sobie manewrowanie korzystając z technologii wspomagania parkowania.
rozwiązania dotyczące ładowania
Do Twojej dyspozycji jest szeroki wachlarz możliwości ładowania samochodu – w domu, w pracy czy w podróży. Renault Megane E-Tech w 100% elektryczne jest seryjnie wyposażony w kabel trybu 3 typ 2, którego można użyć do ładowania z wallboxa lub publicznego punktu ładowania. Każdy Megane E-Tech jest również wyposażony w możliwość ładowania prądem zmiennym do 22 kW lub prądem stałym 85 lub 130 kW.
bądź zawsze w kontakcie ze swoim samochodem
Ułatw swoją codzienność z aplikacją My Renault, zdalnie sterując samochodem ze swojego smartfona: pozostały zasięg, najbliższe stacje ładowania, programowanie ładowania, planowanie trasy i wiele więcej.
Renault Pasikowski social media

ZADZWOŃ