Sukces dzięki technologii

Nowe Renault MEGANE GrandCoupé

System multimedialny EASY LINK

Gotowy na niezapomniane wrażenia z jazdy inteligentnym samochodem? Dzięki systemowi multimedialnemu EASY LINK kompatybilnemu z Android Auto™ i Apple CarPlay™, masz szybki dostęp do wszystkich aplikacji multimedialnych z poziomu ekranu centralnego o przekątnej 9,3’’ w Twoim Nowym MEGANE GrandCoupé.

MULTI-SENSE

Dzięki MULTI-SENSE, możesz wybrać jeden z 8 trybów oświetlenia nastrojowego i 4 trybów jazdy (MySense, Eco, Comfort i Sport), aby dopasować swoją podróż do nastroju i życzenia: dźwięk i reakcja silnika, układ kierowniczy i konfiguracja ekranu kierowcy…

Systemy wspomagania jazdy Renault EASY DRIVE

Aktywny regulator prędkości Stop & Go, Easy Park Assist, system kontroli pasa ruchu, aktywny system nagłego hamowania AEBS z funkcją wykrywania pieszych, system wykrywania zmęczenia kierowcy, wyświetlacz Head-Up, karta Hands Free… Nasze innowacyjne technologie ułatwią manewrowanie i zwiększą Twoje bezpieczeństwo.

WERSJE

Wybierz wersję Nowego Renault MEGANE GrandCoupé, która najbardziej Ci odpowiada

Mocne strony

Od nowa zaprojektowany przód

Technologiczny kokpit

Automatyczne otwieranie bagażnika

Atletyczna i przyciągająca sylwetka

Nowe Renault MEGANE GrandCoupé

Technologiczna i wyrafinowana przestrzeń

Wewnątrz również, Nowy MEGANE GrandCoupé jest bajecznie uwodzicielski! Od nowoczesnego, technologicznego kokpitu po inteligentne funkcje online, poprzez panoramiczny, otwierany dach i eleganckie wykończenia… Jeszcze więcej komfortu i technologii.

Teraz Twój ruch

ZADZWOŃ