Przestronny i sportowy SUV

Nowe Renault ARKANA

Smukła sylwetka

Opadająca linia dachu, duży prześwit, podkreślone grafitowym kolorem osłony przedniego i tylnego zderzaka, muskularnie zaznaczone nadkola typowe dla SUVa. Arkana wyróżnia się na pierwszy rzut oka.

Ekskluzywna wersja R.S. line

Wykończenia nadwozia w czarnym kolorze, sportowa osłona chłodnicy podkreślona listwą F1, specjalne obręcze kół Silverstone 18’’ z czerwonymi akcentami… Arkana prezentuje swój sportowy charakter.

Elegancki i dynamiczny SUV

Listwa świateł tylnych rozciągająca się na szerokość nadwozia wizualnie poszerza auto. W wersji R.S. Line tylny zderzak swoim kształtem podkreśla dwie końcówki układu wydechowego.

Duże ekrany 9,3″ i 10,25″

Kamera 360°

System personalizacji MULTI-SENSE

System nagłośnienia premium Bose®

Easy Park Assist

EASY PILOT – Asystent jazdy w korku i na autostradzie

Duża przestrzeń dla pasażerów

Pojemność bagażnika

Nowy hybrydowy SUV, z nadwoziem coupé!

SUV coupé o magnetyzującym wyglądzie, sportowa wersja R.S. Line

Opadająca linia dachu, podkreślony duży prześwit, osłony przedniego i tylnego zderzaka oraz muskularnie zaznaczone nadkola typowe dla SUVa, Nowa ARKANA łączy płynność i solidność. Smukła sylwetka, która natychmiast przyciąga spojrzenia.
W wersji R.S. Line spod znaku Renault Sport, emocje są jeszcze większe. Intensywny lakier Orange Valencia, sportowa osłona chłodnicy, 18’’ obręcze kół w kolorze czarnym z czerwonymi wstawkami oraz dwie końcówki układu wydechowego, pozwól się uwieść…

Kokpit łączący komfort i nowoczesną technologię.

Usiądź wygodnie w kokpicie Nowej ARKANY i ciesz się intuicyjnym i inteligentnym systemem multimedialnym. Doceń komfort w pełni bezpiecznej jazdy dzięki systemom wspomagania prowadzenia Renault EASY DRIVE i zrób pierwszy krok w kierunku autonomicznej jazdy. Poczuj się wyjątkowo dzięki systemowi personalizacji MULTI-SENSE i nie trać kontaktu dzięki systemowi multimedialnemu EASY LINK z wyszukiwaniem adresów Google. Bez względu na okoliczności, pokochasz prowadzenie Nowej ARKANY!

Technologia E-TECH HYBRID dla jeszcze większej przyjemności.

Ciesz się wspaniałymi wrażeniami z jazdy połączonymi z unikalnym stylem. Zaczerpnięta z Formuły 1, innowacyjna technologia E-TECH HYBRID Nowej ARKANY łączy w sobie dynamikę i dużą wydajność.
W mieście, poruszaj się w trybie w 100% elektrycznym do 80% czasu, dzięki dwóm silnikom elektrycznym i wielotrybowej, automatycznej skrzynie biegów MMT. Nie potrzebujesz wtyczki! Akumulator Nowej ARKANY ładuje się inteligentnie podczas jazdy lub poprzez odzyskiwanie energii podczas hamowania. W ten sposób możesz korzystać z natychmiastowej reakcji oraz efektywnej jazdy na każdej trasie, a przy tym oszczędzasz do 40%* na zużyciu paliwa względem porównywalnego silnika benzynowego.
Nawet wersje benzynowe mają większą efektywność dzięki systemowi mild-hybrid 12V połączonemu z silnikiem TCe. Ten poziom hybrydyzacji zmniejsza emisję CO₂ oraz zużycie paliwa, zwiększając jednocześnie komfort i płynność jazdy.

Inteligentny kokpit technologiczny

System multimedialny easy link z ekranem o przekątnej 9,3” oraz personalizowany zestaw wskaźników o przekątnej 10,25”… Usiądź za kierownicą w nowoczesnym kokpicie, bogatym w inteligentne technologie.

Sportowy nastrój

Kierownica obszyta perforowaną skórą, tapicerka skórzana łączona z Alcantarą, deska rozdzielcza z listwą o strukturze włókna węglowego z czerwonymi dodatkami: wersja R.S. Line podkreśla charakter.

Pojemność bagażnika wynosi 513 l w wersji benzynowej

Praktyczna, dwupoziomowa ruchoma podłoga może być zainstalowana w położeniu dolnym i górnym, aby maksymalnie powiększyć pojemność ładunkową albo ułatwić transport ciężkich przedmiotów.

15 systemów wspomagania jazdy Easy drive

Easy Pilot – asystent jazdy w korku i na autostradzie, system wspomagania wyjeżdżania z miejsca parkingowego tyłem, easy park assist… Doceń komfort i bezpieczeństwo dzięki systemom wspomagania jazdy Renault easy drive, które pomagają podczas wykonywania manewrów w czasie podróży. Gotowy(a) na pierwszy krok w stronę autonomicznej jazdy?

System multimedialny Easy link

Dzięki systemowi multimedialnemu kompatybilnemu z Android Auto™ i Apple CarPlay™, możesz w prosty sposób podłączyć swojego smartfona i mieć dostęp do aplikacji i usług online z poziomu ekranu centralnego o przekątnej 9,3’’ w Twoim Arkana.

Multi-sense

Dźwięk i reakcja silnika, układ kierowniczy, wybór oświetlenia nastrojowego oraz konfiguracja ekranu kierowcy… Wybierz spośród 3 trybów (mysense, eco oraz sport), aby dostosować podróż do swojego nastroju i pragnień, dzięki systemowi personalizacji multi-sense.

*W cyklu miejskim WLTP (pod warunkiem ostatecznej homologacji).

ZADZWOŃ