Oferta Dacia

Skontaktuj się z nami

Renault prezentuje

Nowe Renault ARKANA

Duże ekrany 9,3″ i 10,25″

Kamera 360°

System personalizacji MULTI-SENSE

System nagłośnienia premium Bose®

Easy Park Assist

EASY PILOT – Asystent jazdy w korku i na autostradzie

Duża przestrzeń dla pasażerów

Pojemność bagażnika

Nowy hybrydowy SUV, z nadwoziem coupé!

SUV coupé o magnetyzującym wyglądzie, sportowa wersja R.S. Line

Opadająca linia dachu, podkreślony duży prześwit, osłony przedniego i tylnego zderzaka oraz muskularnie zaznaczone nadkola typowe dla SUVa, Nowa ARKANA łączy płynność i solidność. Smukła sylwetka, która natychmiast przyciąga spojrzenia.
W wersji R.S. Line spod znaku Renault Sport, emocje są jeszcze większe. Intensywny lakier Orange Valencia, sportowa osłona chłodnicy, 18’’ obręcze kół w kolorze czarnym z czerwonymi wstawkami oraz dwie końcówki układu wydechowego, pozwól się uwieść…

Kokpit łączący komfort i nowoczesną technologię.

Usiądź wygodnie w kokpicie Nowej ARKANY i ciesz się intuicyjnym i inteligentnym systemem multimedialnym. Doceń komfort w pełni bezpiecznej jazdy dzięki systemom wspomagania prowadzenia Renault EASY DRIVE i zrób pierwszy krok w kierunku autonomicznej jazdy. Poczuj się wyjątkowo dzięki systemowi personalizacji MULTI-SENSE i nie trać kontaktu dzięki systemowi multimedialnemu EASY LINK z wyszukiwaniem adresów Google. Bez względu na okoliczności, pokochasz prowadzenie Nowej ARKANY!

Technologia E-TECH HYBRID dla jeszcze większej przyjemności.

Ciesz się wspaniałymi wrażeniami z jazdy połączonymi z unikalnym stylem. Zaczerpnięta z Formuły 1, innowacyjna technologia E-TECH HYBRID Nowej ARKANY łączy w sobie dynamikę i dużą wydajność.
W mieście, poruszaj się w trybie w 100% elektrycznym do 80% czasu, dzięki dwóm silnikom elektrycznym i wielotrybowej, automatycznej skrzynie biegów MMT. Nie potrzebujesz wtyczki! Akumulator Nowej ARKANY ładuje się inteligentnie podczas jazdy lub poprzez odzyskiwanie energii podczas hamowania. W ten sposób możesz korzystać z natychmiastowej reakcji oraz efektywnej jazdy na każdej trasie, a przy tym oszczędzasz do 40%* na zużyciu paliwa względem porównywalnego silnika benzynowego.
Nawet wersje benzynowe mają większą efektywność dzięki systemowi mild-hybrid 12V połączonemu z silnikiem TCe. Ten poziom hybrydyzacji zmniejsza emisję CO₂ oraz zużycie paliwa, zwiększając jednocześnie komfort i płynność jazdy.

W cyklu miejskim WLTP (pod warunkiem ostatecznej homologacji).

ZADZWOŃ