SCENIC
RENAULT SCENIC E-TECH 100% ELECTRIC

Stworzyliśmy na nowo samochód z myślą o dobrym samopoczuciu i komforcie całej rodziny. Z intuicyjną nawigacją w systemie openR link ze zintegrowanymi¹ usługami Google i ponad 50 aplikacjami². Elektryczny silnik i duża bateria trakcyjna zapewniają zasięg do 625 km³. Opracowany w zrównoważony sposób Scenic E-Tech 100% electric zbudowany jest z materiałów pochodzących z recyklingu⁴ i nadaje się do ponownego przetworzenia w 89%⁵. To esencja innowacyjnych technologii, dynamiki i reaktywności.

nowa stylistyka Renault

o wyrazistym stylu

odważny design

panoramiczny szklany dach solarbay®

ergonomiczna deska rozdzielcza. zero skóry wewnątrz

dwa ekrany openR o powierzchni 774 cm²

tylny podłokietnik ingenius® z gniazdami USB

wysuwane klamki

awangardowe felgi 20" oracle

pojazd nadający się do recyklingu w 89%
Brak wykorzystania skóry w kabinie i fotele wykonane z materiałów w 100% pochodzących z recyklingu⁶. W kokpicie 26% materiałów pochodzi z recyklingu⁷. Akumulator został zaprojektowany w zrównoważony sposób⁸, aby ułatwić jego naprawę i recykling.
silnik E-Tech 100% electric
Platforma elektryczna CMF-EV z wbudowanym akumulatorem i bardzo nisko położonym środkiem ciężkości, w połączeniu z silnikiem elektrycznym o mocy 220 KM⁹, zapewnia Renault Scenic E-Tech 100% electric efektywną, płynną i cichą jazdę.

do 625 km zasięgu

Scenic E-Tech 100% electric jest standardowo wyposażony w pompę ciepła, która optymalizuje temperaturę w kabinie i pozwala zachować zasięg, spełniając wszystkie potrzeby w zakresie mobilności.

zoptymalizowane obliczanie trasy dzięki Google

Podróżuj bez obaw: system obliczania trasy uwzględnia lokalizacje stacji ładowania i proponuje najbardziej odpowiednią trasę w zależności od poziomu naładowania akumulatora. Dzięki dużej wydajności ładowania i łączności Scenic E-Tech 100% electric gwarantuje spokojną i bezpieczną jazdę.

2 godziny jazdy autostradą w 30 minut¹⁰

W przypadku długich podróży lub wyjazdów na wakacje wykorzystaj możliwość ładowania Scenic E-Tech 100% electric w punktach szybkiego ładowania, aby szybko odzyskać zasięg na autostradzie i podróżować, nie zmieniając swoich przyzwyczajeń.

¹ Google, Android Auto, Google Maps, Waze i inne marki są zastrzeżonymi markami Google LLC.
² w zależności od kraju.
³ zgodnie z normą WLTP.
⁴ Scenic E-Tech 100% electric zawiera 70% materiałów pochodzących z recyklingu z istniejących lub opracowywanych kanałów recyklingu do 2030 r., przy jednoczesnym unikaniu wykorzystania zasobów pierwotnych. Jest to jeden z kluczowych punktów Circular Design naszych przyszłych pojazdów.
⁵ zgodnie z europejską dyrektywą 2005/64/WE w sprawie homologacji typu do celów recyklingu oraz zgodnie z istniejącymi kanałami recyklingu części i materiałów wycofanych z eksploatacji.
⁶ dostępne w wersji techno.
⁷ z biomasy roślinnej lub elementy wykończenia wnętrz zawierające materiał z biomasy roślinnej. W zależności od wersji.
⁸ akumulator złożony z 12 modułów, z których każdy może być wymieniany indywidualnie w ponad 20 centrach naprawy akumulatorów w Europie.
⁹ silnik 170 KM również dostępny.
¹⁰ ze średnią prędkością 110 km/h. Odpowiadający 335 km w zależności od cyklu WLTP.
¹¹ dostępny w opcji, w zależności od wersji. Sekwencje skrócone i symulowane.

ZADZWOŃ