Gama aut hybrydowych i elektrycznych Renault E-TECH

Technologia z F1®, teraz dostępna dla każdego!

Zainteresowany gamą Renault E-TECH?

W 100% elektryczne, hybrydy plug-in czy hybrydy? Do Ciebie należy wybór modelu z naszej gamy pojazdów E-TECH, wszystkie zaprojektowane z myślą o innowacji, przyjemności z jazdy i niskim zużyciu paliwa!

Zalety technologii E-TECH

Zmniejszenie zużycia paliwa, emisji CO2 i kosztów utrzymania, zwiększony zasięg dzięki naszemu systemowi odzyskiwania energii podczas hamowania, niezrównany komfort jazdy dzięki ciszy i dynamice silników elektrycznych… Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać swój model!

Hybryda E-TECH

  • Nawet do 80% czasu jazdy w mieście w trybie elektrycznym
  • Hamowanie rekuperacyjne z odzyskiwaniem energii w celu zwiększenia zasięgu
  • Nawet do 40% oszczędności zużycia w porównaniu z silnikiem spalinowym (w mieście wg WLTP)

 

Hybryda Plug-in E-TECH

  • Nawet do 65 km zasięgu elektrycznego w mieście (wg WLTP), do 50 km i 135 km/hw 100% na napędzie elektrycznym (cykl mieszany WLTP)
  • Hamowanie rekuperacyjne z odzyskiwaniem energii w celu zwiększenia zasięgu
  • Elektryczny na żądanie!

 

W 100% elektryczny E-TECH

  • Do 395 km w cyklu mieszanym w Renault ZOE
  • Hamowanie rekuperacyjne z odzyskiwaniem energii w celu zwiększenia zasięgu
  • 150 km* zasięgu ZOE w 30 minut, dzięki ładowaniu prądem stałym
  • Zerowa emisja* i obniżony koszt użytkowania

 

E-TECH: Technologia hybrydowa dla wszystkich

Technologia hybrydowa E-TECH to wynik wieloletniej wiedzy i doświadczenia w konstruowaniu samochodów elektrycznych, zaczerpniętych także z Formuły 1.

Doświadcz przyjemności z jazdy hybrydą Renault

Hybryda Renault E-TECH uwiedzie Cię już w momencie rozruchu w trybie elektrycznym. Ciesz się dynamicznym przyspieszeniem i poruszaj się przez 80% jazdy w mieście w trybie w 100% elektrycznym. Automatyczna skrzynia biegów Multi-mode oraz automatyczne ładowanie w trakcie hamowania i jazdy zapewni Ci płynną jazdę i maksimum komfortu.

Ogranicz zużycie paliwa o 40%

Zaoszczędź do 40% paliwa podczas jazdy w mieście, w porównaniu do samochodu z silnikiem spalinowym. Poruszaj się jak najdłużej w trybie w 100% elektrycznym dzięki zastosowanej w naszym napędzie E-TECH technologii hamowania regeneracyjnego z samochodów elektrycznych. Korzystaj z zalet napędy hybrydowego i odzyskuj energię w trakcie hamowania i zwalniania, a tym samym oszczędzaj paliwo!

Odkryj napęd hybrydowy w naszych bestsellerach

Odkryj hybrydę Renault – napęd hybrydowy bez kompromisów, teraz dostępny w naszych sztandarowych modelach. Rozkoszuj się przyjemnością prowadzenia, nowoczesnym designem i cichą jazdą w trybie elektrycznym teraz także w najchętniej wybieranych modelach Renault.

Hybryda Renault: idealne połączenie silnika elektrycznego i benzynowego

E-TECH jest innowacyjną technologią hybrydową stworzoną przez Renault. Chroniona 150 patentami, została opracowana we współpracy z zespołami z Renault F1 i czerpie z naszej już ponad dziesięcioletniej wiedzy w dziedzinie samochodów elektrycznych.

Napęd E-TECH Hybrid składa się z silnika spalinowego, 2 silników elektrycznych i akumulatora trakcyjnego. Dzięki automatycznej skrzyni biegów Multi-mode oraz inteligentnemu modułowi zarządzania energią, nasze samochody hybrydowe skutecznie oszczędzają paliwo, przy jednoczesnym zachowaniu dynamiki i płynności jazdy. Przejedź jeszcze więcej kilometrów w trybie w 100% elektrycznym!

E-TECH Plug-in: hybryda doładowana, z możliwością podłączenia do gniazdka elektrycznego

Najlepsze cechy silnika spalinowego i elektrycznego w jednym

Korzystaj z napędu w 100% elektrycznego

Napęd w 100% elektryczny jest na wyciągnięcie ręki, z zasięgiem dochodzącym do 65 km WLTP* w mieście! Akumulator wykorzystuje nie tylko technologię ładowania regeneracyjnego, lecz można go również podłączyć do gniazda elektrycznego, aby zwiększyć poziom energii i tym samym zasięg.


*W cyklu WLTP; możliwość jazdy z napędem elektrycznym z prędkością maksymalną do 135 km/h.

Wybierz styl jazdy dopasowany do Twoich potrzeb

Wszechstronność jest kluczowym słowem technologii hybrydowej E-TECH Plug-in Renault. Poruszaj się w trybie elektrycznym nie zużywając paliwa na codziennych trasach i ze spokojną głową wyjeżdżaj w dłuższe podróże, bez obaw o zasięg.

Korzystaj z bogatego doświadczenia Renault w dziedzinie pojazdów elektrycznych

Technologia hybrydowa Renault objęta jest ponad 150 patentami i wykorzystuje rozwiązania opracowane przez inżynierów Renault dla F1. Czerpie ona również korzyści z naszego 10-letniego doświadczenia w dziedzinie pojazdów elektrycznych oraz przyczynia się do maksymalnego rozwinięcia zalet elektromobilności: przyjemności z jazdy i dynamiki przyspieszeń.

Elektryczny na żądanie!

Technologia E-TECH Plug-In została opracowana przy użyciu silników dostępnych w Renault F1 Team. System wyposażony jest w 2 silniki elektryczne, główny oraz dodatkowy, połączony z silnikiem spalinowym i akumulatorem trakcyjnym.

Technologia E-TECH umożliwia rozruch w 100% elektryczny, a skrzynia biegów Multi-mode została tak zaprojektowana, aby zminimalizować spadki przyspieszenia podczas zmiany biegów, zapewniając płynną i elastyczną jazdę.

Wybierz tryb jazdy najbardziej dostosowany do Twojego otoczenia. Dzięki technologii MULTI-SENSE dostępnej w samochodach E-TECH Plug-in, przełączaj się między trybem hybrydowym „My Sense”, trybem w pełni elektrycznym „Pure” lub trybem „Sport” maksymalizując moc pojazdu.

Technologia elektryczna

Odkryj na nowo przyjemność z jazdy w 100% elektrycznej dzięki technologii elektrycznej opracowanej przez naszych ekspertów, aby Twój samochód był potwierdzeniem odpowiedzialnego zaangażowania w ochronę środowiska. Dynamiczny silnik, pojemne akumulatory, duży zasięg i znaczne oszczędności – dowiedz się co jeszcze może dać Ci samochód elektryczny Renault.

Czystszy napęd

Przyczyń się do zmniejszenia zanieczyszczenia hałasem oraz środowiska wybierając technologię elektryczną. Ładuj akumulatory energią odnawialną i jeździj bez emisji węglowodorów, cząstek stałych, a nawet CO2. Jazda elektryczna jeszcze nigdy nie była tak łatwa i czysta!

Jazda elektryczna pomyślana na nowo

Odkryj przyjemność z jazdy bez hałasu i wibracji, dzięki technologii elektrycznej zrodzonej z wiedzy i doświadczenia zdobytego w ciągu ostatnich 10 lat. Błyskawiczne przyspieszenia, elastyczność oraz dynamiczna jazda zapewnią Ci wrażenia niedostępne dla innych napędów.

Technologia i oszczędność

Oszczędzaj z technologią elektryczną Renault, której koszt ładowania jest niższy niż tankowanie paliwa. Niższe są także koszty obsługi serwisowej ze względu na brak oleju w silniku elektrycznym. W niektórych miastach parkujesz za darmo czy możesz poruszać się legalnie buspasem.

Technologia elektryczna: To więcej niż technologia, to styl życia!

Teraz serce Twojego samochodu to akumulator, który zasila silnik elektryczny umożliwiający swobodne poruszanie się, nie emitując przy tym zanieczyszczeń z układu wydechowego.

Akumulator o dużej pojemności umożliwia przejechanie setek kilometrów bez konieczności ładowania!Samochody elektryczne są również inteligentne i umożliwiają kontrolę zasięgu, przygotowanie samochodu przed ruszeniem w drogę czy odnalezienie dostępnych punktów ładowania.

Nasze oferty hybrydowe i elektryczne

Gama Renault E-TECH została zaprojektowana tak, aby zaspokoić wszystkie Twoje codzienne potrzeby.

Hybrydy i Hybrydy Plug-in

Nasze auta z technologią hybrydową E-TECH i hybrydową plug-in zapewniają autonomię, której potrzebujesz podczas codziennych miejskich podróży. Wybierając hybrydę możesz skorzystać z ekobonusów do 8 500 zł* na modele CLIO E-TECH Hybryda i CAPTUR E-TECH Hybryda Plug-in oraz nawet do 11 000 zł* na MEGANE Grantour E-TECH Hybryda Plug-in.

Ekobonus możesz połączyć z promocyjnym ubezpieczeniem 3,9% oraz ofertą serwisową.*

W 100% elektryczne

Oferujemy w 100% elektryczne ZOE, aby zapewnić Ci więcej nowych wrażeń i autonomii. Wybierając ZOE możesz zaoszczędzić do 30 000 zł.*

Ekobonus możesz połączyć z promocyjnym ubezpieczeniem 3,9% oraz ofertą serwisową. *

*Na podstawie danych łącznej sprzedaży modeli elektrycznych Renault od stycznia 2010 r. do listopada 2020 r. według AAA DATA.

Zero emisji podczas użytkowania: ograniczona emisja CO2, regulowane zanieczyszczenia powietrza podczas jazdy, zgodnie z cyklem certyfikacji WLTP.

Rabaty wynoszą od 8 500 zł do 30 300 zł i dotyczą modeli CLIO E-TECH Hybryda, CAPTUR E-TECH Hybryda Plug-in, MEGANE Grandtour E-TECH Hybryda Plug-in oraz ZOE. Rabat 8 500 zł dotyczy Nowego Renault CLIO E-TECH Hybrid z rocznika 2020 z silnikiem w normie D FULL. Rabat 8 500 zł dotyczy Nowego Renault CAPTUR E-TECH Plug-in Hybrid z rocznika 2020 z silnikiem w normie D FULL. Rabat 11 000 zł dotyczy Nowego Renault MEGANE Grandtour E-TECH Plug-in Hybrid g. 2021 z rocznika 2020 z silnikiem w normie D FULL. Cena promocyjna 118 900 zł zawiera rabat 30 300 zł i dotyczy ZOE w wersji ZEN z silnikiem R135 z rocznika 2020 w cenie katalogowej 142 900 zł z dodatkowymi opcjami (lakier metalizowany i ładowarkę prądem stałym) o wartości 6 300 zł. Stan oferty na 28.01.2021. Rabaty łączą się tylko ze standardową ofertą finansową. Oferta ważna do wyczerpania zapasów. Szczegóły w salonach Renault.

Renault Arkana E-TECH Hybryda będzie dostępne w 2 połowie 2021.

ZADZWOŃ