NOWE RENAULT KANGOO
kombivan dla całej rodziny
PRZESTRONNY I ELEGANCKI KOMBIVAN
Dynamiczna sylwetka, linia świateł LED w kształcie litery C oraz aluminiowe obręcze kół 17”. Kangoo odnawia swoją legendarną sylwetkę. Wewnątrz, zaprojektowana od nowa, starannie wykończona deska rozdzielcza z 15 schowkami (44,8 l). Łączy w sobie komfort, przyjemność i praktyczność.
oświetlenie 100% LED
Korzystaj z bezpieczeństwa w technologii LED, wydłużającej zasięg reflektorów oraz poprawiający widoczność nocą.
funkcjonalna deska rozdzielcza
Kangoo wyróżnia się nową deską rozdzielczą wyposażoną w 15 praktycznych schowków (44,8 l).
rodzinne wnętrze
Rodzinna przejażdżka? Gniazda USB, kieszenie w oparciach przednich foteli, stoliki lotnicze… Nie martw się! Dzieci nie będą się nudzić.
przestrzeń dla każdego
Dzięki składanej kanapie tylnej dzielonej w proporcji 1/3-2/3 oraz składanemu fotelowi pasażera, możesz cieszyć się modułowym wnętrzem, które dopasuje się do Twoich potrzeb.
WYPOSAŻENIE
KOMFORT NAJNOWSZEJ GENERACJI
system multimedialny easy link
Wystarczy, że podłączysz swojego smartfona, aby uzyskać dostęp do swoich aplikacji i usług online na ekranie centralnym 8” systemu multimedialnego easy link kompatybilnego z Android Auto™ i Apple Carplay™.
10 systemów wspomagania jazdy
Aktywny system wspomagania nagłego hamowania (AEBS), asystent utrzymania pasa ruchu, system kontroli martwego pola. Zapewnij bezpieczeństwo swoich podróży dzięki naszym nowoczesnym i innowacyjnym systemom wspomagania jazdy. Dzięki asystentowi drogowemu* i adaptacyjnemu regulatorowi prędkości stop & go*, możesz cieszyć się spokojem podczas jazdy.
wiele możliwości
Długi przedmiot? Skorzystaj z innowacyjnych relingów dachowych z możliwością zmiany położenia z wzdłużnego na poprzeczne bez użycia narzędzi i bez wysiłku. Dzięki modułowej przestrzeni wewnętrznej, składanemu fotelowi pasażera* oraz dużej pojemności bagażnika (od 775 l do 3500 l), możesz przewieźć co tylko chcesz.
AKCESORIA
NIEODZOWNE AKCESORIA
poprzeczne relingi dachowe na dach
dywaniki podłogowe tekstylne premium
wykładzina bagażnika

ZADZWOŃ