NOWE RENAULT KANGOO VAN

Innowacyjny samochód dostawczy

INNOWACYJNY SAMOCHÓD DOSTAWCZY

Pracujesz w przestrzeni miejskiej? Kangoo Van daje rozwiązanie, na które czekałeś dzięki nowej funkcji Open Sesame by Renault. Dzięki przegrodzie pełnej z blachy lub odchylanej przegrodzie z kraty Kangoo Van spełni Twoje codzienne potrzeby. Przy pojemności ładunkowej od 3,3m3 do 3,9m3 łatwo pomieści towary oraz sprzęt. Jeśli pracujesz w przestrzeni miejskiej idealnym rozwiązaniem będzie funkcja Open Sesame by Renault ułatwiająca dostęp do ładunku od boku pojazdu.
wyposażenie

TECHNOLOGIA STWORZONA DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

Open Sesame by Renault
Pracując w centrach miast często nie jest łatwo dostać się do przestrzeni ładunkowej korzystając z drzwi tylnych. Wyposażony w największy boczny otwór załadunkowy (1,45m) Kangoo Van umożliwia łatwy dostęp do transportowanego ładunku. Nic prostszego!
11 systemów wspomagania jazdy
W przestrzeni miejskiej lub podczas długich tras, Kangoo Van zapewnia bezpieczeństwo dzięki systemowi wspomagania nagłego hamowania oraz asystentowi utrzymania pasa ruchu. Miej oko na to, co się dzieje za samochodem dzięki zastępującej lusterko wsteczne kamerze Rear View Assist. Jedź bezpiecznie dzięki systemom wspomagania jazdy Kangoo Van…
System multimedialny EASY LINK
Aby doświadczyć nowoczesnego i spersonalizowanego stylu jazdy, podłącz swój smartfon i ciesz się aplikacjami i usługami online na 8” ekranie centralnym kompatybilnego z Android Auto i Apple Carplay systemu multimedialnego EASY LINK.
Transport towarów

Przesyłki kurierskie, street food lub transport łatwo psujących się artykułów? Poznaj nasze dedykowane rozwiązania:

  • Komora izotermiczna lub chłodnicza
  • Food truck, samochód eventowy
  • Transport przesyłek

UPROŚĆ SWOJE CODZIENNE OBOWIĄZKI DZIĘKI NASZYM PROFESJONALNYM ADAPTACJOM

Przegroda odchylana z kratownicą ze składanym fotelem pasażera
Dzięki odchylanej przegrodzie oraz składanemu fotelowi pasażera, możesz przewieźć do 3,9 m3 towarów i korzystać z przestrzeni ładunkowej o długości do 3 m.
Easy Inside Rack
Chcesz przewozić długie przedmioty? Wyposaż swojego Kangoo Van w składaną galeryjkę easy inside rack. Zamocowana do dachu, pozwala przewozić przedmioty o długości do 2 m, a jednocześnie zachowując wolną przestrzeń na poziomie podłogi bagażnika.
Zwiększona ładowność użytkowa
Przewozisz ciężkie przedmioty? Wybierz zwiększoną ładowność użytkową, która może wynosić do 800 kg!
Zamki dodatkowe
Ponieważ Twój ładunek może być bardzo cenny, wybierz wzmocnione zamki dodatkowe.
Oświetlenie LED
Popraw oświetlenie przestrzeni ładunkowej, aby pracować w jak najlepszych warunkach, zarówno w dzień jak i w nocy, dzięki oświetleniu LED, trzy razy mocniejszemu niż oświetlenie standardowe.
Drewniana podłoga antypoślizgowa
Wybierz dopasowaną okładzinę antypoślizgową (9mm), aby ochronić podłogę Kangoo Van.
Okładzina z drewna
Zabezpiecz przestrzeń ładunkową swojego Kangoo Van, wybierając dopasowaną okładzinę z drewna, która zabezpieczy wnętrze drewnianą podłogą antypoślizgową (9 mm) jak i górne elementy przegród i drzwi tylne okładziną z drewna (5 mm). Nadkola pozostają odkryte.
Antypoślizgowa podłoga polipropylenowa
Szukasz rozwiązania łączącego wytrzymałość i łatwe sprzątanie przestrzeni ładunkowej Twojego Kangoo Van. Dopasowana podłoga antypoślizgowa (9 mm) oraz pełna okładzina elementów bocznych, stanowią optymalne zabezpieczenie przestrzeni ładunkowej!
Do 10 uchwytów mocujących
Wykorzystaj 6 standardowych uchwytów mocujących w podłodze oraz 4 na bokach Kangoo Van do zabezpieczenia i stabilizacji Twojego ładunku.
Hak holowniczy standardowy z gniazdem 13-stykowym
Potrzebujesz więcej miejsca? Hak holowniczy Kangoo Van pozwoli pociągnąć przyczepę. Kontrola stabilności sprzęgu zwiększa bezpieczeństwo jazdy i zapobiega kołysaniu.
Renault Pasikowski social media

ZADZWOŃ