Kompaktowy hatchback, od teraz dostępny w wersji hybrydowej z możliwością ładowania

RENAULT MEGANE E-TECH HYBRYDA PLUG-IN

MEGANE JEST JUŻ DOSTĘPNY W WERSJI HYBRYDOWEJ Z MOŻLIWOŚCIĄ ŁADOWANIA

Wyposażony w nowy silnik E-Tech hybryda plug-in, Megane łączy to, co najlepsze z 2 światów, aby zaoferować Ci wyjątkowe wrażenia z jazdy. W tygodniu pracy możesz korzystać z trybu elektrycznego, a podczas weekendowych wypadów z trybu hybrydowego, aby nie martwić się o zasięg.

Wszechstronność hybrydy

Zaczerpnięta bezpośrednio z F1, technologia Megane E-Tech hybryda plug-in jest połączeniem 2 silników elektrycznych z silnikiem benzynowym 1,6 l, dając łączną moc systemową 160 KM.

System Multi-Sense

Wybierz jeden z 3 trybów jazdy (Pure, MySense lub Sport), aby spersonalizować swoje wrażenia z jazdy. W trybie Pure możesz jechać z napędem w 100% elektrycznym z prędkością nawet 135 km/h.

Spersonalizowany ekran kierowcy o przekątnej 10,25”

Nawigacja, zasięg, poziom naładowania akumulatora, przepływ energii, systemy wspomagania jazdy… Miej dostęp do wszystkich najważniejszych informacji z poziomu ekranu kierowcy o przekątnej 10,25”.

Cisza, komfort, reaktywność

Owoc naszego doświadczenia w sportach samochodowych oraz naszej wiedzy w mobilności elektrycznej, silnik E-Tech hybryda plug-in oferuje przyjemność z jazdy w trybie elektrycznym.

Elegancja hatchbacka

Poprzez uwodzicielskie i smukłe kształty, Megane E-Tech hybryda plug-in podkreśla swoją elegancję i ponadczasowy design.

WSZYSTKIE ZALETY MEGANE, TERAZ W WERSJI HYBRYDA PLUG-IN!

System personalizacji MULTI-SENSE


Od ustawień oświetlenia wnętrza do dźwięku pracy silnika, wybierz jeden z 3 trybów jazdy (Pure, MySense lub Sport), aby spersonalizować atmosferę w Twoim Megane w zależności od potrzeb. W trybie Pure możesz jechać z napędem w 100% elektrycznym z prędkością nawet 135 km/h. Wybierz tryb MySense, aby korzystać z pełni możliwości układu hybrydowego, który będzie dostosowywany automatycznie do stylu jazdy, lub Sport aby zwiększyć dynamikę oraz poprawić wrażenia z jazdy.

Technologiczny kokpit

Wyświetl lokalizację stacji ładowania na mapie i zaprogramuj ładowanie akumulatora bezpośrednio z ekranu dotykowego Easy Link. Z poziomu ekranu kierowcy, możesz kontrolować stan naładowania akumulatora, korzystać z innowacyjnych systemów wspomagania jazdy oraz w prosty sposób przeglądać informacje o nawigacji.

Kable do ładowania

Ułatw sobie ładowanie! W domu, w miejscu pracy lub w publicznej stacji ładowania… Zaprogramuj ładowanie za pomocą konta MY Renault lub Twojego systemu multimedialnego Easy Link i naładuj swoje Megane E-Tech hybryda plug-in w zaledwie 3 godz. z publicznej stacji ładowania (16 A)* lub w 5 godz. (10 A) z domowego gniazda.

* Kable do ładowania flexi-charger oraz do wallboxa są dostępne w opcji.

MY Renault

Zaloguj się na swoje konto MY Renault, aby sprawdzić poziom naładowania akumulatora, zaprogramować ładowanie i temperaturę w kabinie swojego Megane E-Tech hybryda plug-in z poziomu swojego smartfona.

HYBRYDA Z MOŻLIWOŚCIĄ ŁADOWANIA

Zaczerpnięta z F1, technologia Megane E-Tech hybryda plug-in* jest połączeniem 2 silników elektrycznych z silnikiem benzynowym 1,6 l. Doświadczenie to zapewni niesamowitą przyjemność jazdy.

* Dostępna od wersji Zen.

Wszechstronny hatchback

Poruszaj się bez ograniczeń związanych z paliwem dzięki zasięgowi elektrycznemu dochodzącemu do 50 km* w użytkowaniu mieszanym Twojego Megane E-Tech hybryda plug-in. Na co dzień, jak i na wakacjach, ciesz się wolnością i przełączaj między napędem hybrydowym a elektrycznym, aby podróżować bez obaw o zasięg.

Niesamowite wrażenia podczas jazdy

Elastyczna i cicha jazda, wyjątkowa reaktywność oraz dynamiczne, w pełni elektryczne przyspieszenie przy ruszaniu… Megane E-Tech hybryda plug-in to połączenie innowacyjnej, wielotrybowej skrzyni biegów z układem hybrydowym nowej generacji o mocy systemowej 160 KM, który zapewniaja niesamowitą przyjemność z jazdy.

Zoptymalizowane zużycie paliwa

Dzięki technologii E-Tech hybryda plug-in, zawsze ruszasz w trybie elektrycznym, aby zmniejszyć zużycie paliwa i ograniczyć emisję CO2 zarówno na krótkich, jak i długich trasach (do 70%*). Aby zaoszczędzić jeszcze więcej, wybierz tryb „B” w swojej skrzyni biegów, który zmaksymalizuje odzyskiwanie energii ze zwalniania i hamowania.

WLTP (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedures): nowy protokół pozwala uzyskać wyniki o wiele bliższe wartościom uzyskiwanym podczas codziennych tras niż w przypadku protokołu NEDC.
* W cyklu mieszanym WLTP (pod warunkiem ostatecznej homologacji).

TECHNOLOGIA HYBRYDOWA PLUG-IN

Technologia E-TECH Plug-In została opracowana przy użyciu silników dostępnych w Renault F1 Team. System wyposażony jest w 2 silniki elektryczne, główny oraz dodatkowy, połączony z silnikiem spalinowym i akumulatorem trakcyjnym. Technologia E-TECH umożliwia rozruch w 100% elektryczny, a skrzynia biegów Multi-mode została tak zaprojektowana, aby zminimalizować spadki przyspieszenia podczas zmiany biegów, zapewniając płynną i elastyczną jazdę. Wybierz tryb jazdy najbardziej dostosowany do Twojego otoczenia. Dzięki technologii MULTI-SENSE dostępnej w samochodach E-TECH Plug-in, przełączaj się między trybem hybrydowym „My Sense”, trybem w pełni elektrycznym „Pure” lub trybem „Sport” maksymalizując moc pojazdu.

GOTOWY NA JAZDĘ MEGANE E-TECH HYBRYDA PLUG-IN?

ZADZWOŃ