Renault przedstawia

Poznaj Nowe Renault ZOE

ELEKTRYZUJĄCY DESIGN

Miejski samochód, który zelektryzuje codzienne obowiązki
Nowoczesny i dynamiczny design, linie z wyrazistym charakterem, czysta energia… Nowe ZOE podkreśla swoją osobowość i napędza Twoją codzienność. Ciesz się kolorami elektryczności!

Nowoczesny design, zdecydowany charakter

Poznaj Nowe ZOE, najnowszy model elektryczny Renault, lidera sprzedaży samochodów elektrycznych w Europie.
Zwróć uwagę na nowe kolory nadwozia, charakterystyczną linię świateł Full LED, kierunkowskazy w lusterkach bocznych, chromowane elementy ozdobne z przodu oraz hologramowe logo.
Dzięki dynamicznej i nowoczesnej sylwetce, najnowszy samochód elektryczny Renault pokazuje w pełni swoją wyrazistą osobowość.

Eleganckie i innowacyjne wnętrze

Odkryj nowoczesny system multimedialny EASY LINK z dużym ekranem 9,3’’ oraz cyfrowy, kolorowy wyświetlacz centralny o przekątnej 10”, pokazujący w czasie jazdy wszystkie niezbędne informacje.
Rozgość się w nowym, przytulnym wnętrzu, z chromowanymi elementami i korzystaj z nowoczesnej indukcyjnej ładowarki do smartfona. Nowe tapicerki, wykonane w 100% z materiałów z recyklingu, łączą Twój komfort z ochroną środowiska.

Szybsze ładowanie i większy zasięg

Z nowym, mocniejszym akumulatorem Z.E.50, Nowe ZOE zapewnia zasięg nawet do 390 km zgodnie z procedurą WLTP*. Potrzebujesz przerwy? Dzięki szybkiemu ładowaniu ładowarką prądem stałym (DC) do 50 kW, Nowe ZOE odzyskuje ponad 150 km zasięgu w ciągu zaledwie 30 minut.

* Wg. procedury WLTP (Worldwide Harmonized Light vehicles Test Procedure).

Nowoczesne usługi

Zoptymalizuj wybraną trasę i oszacuj czas ładowania samochodu z dziecinną łatwością. Z poziomu aplikacji MY Renault w telefonie, możesz zarządzać swoim samochodem elektrycznym i z pełnym spokojem ruszyć w drogę. Zaplanowaną trasę wyeksportuj do systemu multimedialnego za pomocą aplikacji Android Auto™ lub Apple Carplay™.

100% jazdy w trybie elektrycznym

Dzięki nowemu silnikowi elektrycznemu R135 łączącemu moc 100 kW (136 KM) przy momencie obrotowym 245 Nm, Nowe ZOE bardziej niż kiedykolwiek stawia na komfort i osiągi, aby zapewnić maksymalną radość z jazdy w 100% elektrycznym samochodem, bez hałasu i nieprzyjemnych wibracji.

Pełny spokój

Nowe Renault ZOE oferuje nowy tryb jazdy w mieście – “B mode”- który pozwala na sterowanie siłą odzyskiwania energii elektrycznej, zapewniając elastyczną i komfortową podróż w ruchu miejskim.
Zdjęcie nogi z pedału przyspieszenia uruchamia hamowanie rekuperacyjne, a powtórne jego naciśnięcie pozwala na płynne przyspieszenie.

LIDER SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH W EUROPIE*

Zyskaj do 30 000 zł oraz możliwość skorzystania z dopłat rządowych.*

Nowy wymiar przyjemności z jazdy w 100% elektrycznej

NAGRODA TOPGEAR.COM

Grupa Renault wybrana producentem roku przez TopGear.com

Grupa Renault została wybrana Producentem Roku podczas corocznej ceremonii wręczenia nagród TopGear.com. Nowe ZOE zostało wyróżnione tytułem „City Car of the Year”.

Konfigurator

Wybierz wersję Nowego ZOE, która najbardziej Ci odpowiada

Ceny i oferty

Nowe Renault ZOE

Nowe Renault ZOE w szczegółach

TERAZ TWÓJ RUCH

* Zasięg WLTP (Worldwide Harmonized Light vehicles Test Procedure) dla wersji Nowego ZOE Life z kołami 15″. Zasięg i czas ładowania został określony na podstawie pomiarów wg cyklu WLTP, zgodnie z wymaganiami technicznymi i wytycznymi Rozporządzenia europejskiego WE 715/2007 z późniejszymi zmianami WE 692/2008. Zasięg konkretnego pojazdu w rzeczywistych warunkach drogowych może różnić się od podanych wyników pomiarów, gdyż na wartości te wpływają m.in. takie czynniki jak: sposób ładowania akumulatora, jego wiek, temperatura, nawierzchnia, ciśnienie w oponach, masa pojazdu, jego stan techniczny, styl jazdy kierowcy oraz warunki drogowe (natężenie ruchu, stan nawierzchni, itp.).

Łączna sprzedaż modeli elektrycznych Renault od stycznia 2010 do października 2019 roku według AAA DATA. Więcej na stronie www.easyelectriclife.groupe.renault.com.

Maksymalny rabat 30 000 zł dotyczy Nowego Renault Zoe z rocznika 2019 w wersji Intens R135 Z.E. 50 FP. Szczegóły w salonach Renault oraz na odreki.renault.pl. Liczba aut w promocji ograniczona. Stan na dzień 25.06.2020. Dopłata rządowa w ramach programu Zielony Samochód dla osób fizycznych wynosi 15% ceny fakturowej samochodu jednak nie więcej niż 18 750 zł. Zasady programu dopłat do zakupu samochodów elektrycznych w Polsce przyznawanych przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej dostępne na www.nfosigw.gov.pl.
Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

ZADZWOŃ