RENAULT ZOE E-TECH ELECTRIC

elektryzujący design

MIEJSKI SAMOCHÓD, KTÓRY ZELEKTRYZUJE CODZIENNE OBOWIĄZKI
Poznaj Renault Zoe E-Tech electric, wyrazisty charakter, płynne linie, światła LED w kształcie litery C. Odkryj nową tożsamość Zoe, grill ze złotymi elementami, złote wykończenia świateł przeciwmgłowych oraz 17″ aluminiowe felgi ze złotym wykończeniem.

Przód z charakterem

W Zoe E-Tech electric wykorzystano wyprofilowaną pokrywę silnika z chromowanymi wstawkami, których linie zbiegają się w kierunku holograficznego logo Renault, zdobiącego środek osłony chłodnicy.

Oświetlenie Full LED

Linia świateł w kształcie litery C, charakterystyczna dla marki Renault, nadaje ZOE wygląd pełen ekspresji. Korzystaj z wyjątkowej widoczności dzięki przednim i tylnym światłom 100% LED.

Aluminiowe obręcze kół 17”

Z diamentowym efektem, nadającym jeszcze bardziej dynamiczny wygląd.

System multimedialny EASY LINK

Podłącz w prosty sposób swojego smartfona i ciesz się całym światem multimedialnym wzbogaconym o funkcje specjalne dla samochodu elektrycznego bezpośrednio z poziomu ekranu dotykowego 9,3”.

10” cyfrowy wyświetlacz wskaźników I zegarów

Poznaj podstawowe informacje na temat prowadzenia i replikacji Twojego systemu nawigacji z poziomu 10” wyświetlacza wskaźników I zegarów w Zoe E-Tech electric.

Materiały z recyklingu

Zoe E-Tech electric inauguruje zastosowanie materiału pochodzącego w 100% z recyklingu. Na desce rozdzielczej, środkowy pas posiada to samo pokrycie, tworząc komfortową i ciepłą atmosferę.

Zoe E-Tech electric

Jazda samochodem elektrycznym jest bardzo prosta!

Planujesz wyjazd? Przygotuj swoją podróż w najdrobniejszych szczegółach, dzięki aplikacji My Renault. Zasięg, ładowanie, trasa… Ciesz się wolnością!

Do 386 km zasięgu (WLTP*)

Dzięki pojemności 52 kWh, akumulator Zoe E-Tech electric pozwoli przejechać do 386 km (WLTP*).

Miejski samochód, najbardziej uniwersalne ładowanie

W domu, w mieście, przed supermarketem lub na autostradzie, ładuj Zoe E-Tech elektryczne w każdych okolicznościach.
Wallbox (7,4 kW): ponad 300 km zasięgu w ciągu 8 h*
Gniazdo publiczne (11 kW): 120 km zasięgu w ciągu 2 h*
Gniazdo publiczne (22 kW): 120 km zasięgu w ciągu 1 h*
Gniazdo szybkiego ładowania DC (50 kW): do 150 km zasięgu w 30 minut*

Ułatw sobie drogę dzięki naszym usługom online

Skorzystaj z wielu usług online na pokładzie Zoe E-Tech elektryczne z poziomu systemu multimedialnego Easy Link lub zdalnie, dzięki aplikacji mobilnej My Renault. Możesz również wstępnie przygotować komfort termiczny w kabinie Zoe E-Tech elektryczne lub zaplanować ładowanie i podróże

ZADZWOŃ