Eleganckie i modułowe kombi, teraz dostępne w wersji hybrydowej z możliwością ładowania

Nowe Renault MEGANE Grandtour E-TECH Plug-in Hybrid

Wszechstronne kombi

Na co dzień możesz jeździć bez obaw o zużycie paliwa, dzięki zasięgowi w trybie elektrycznym sięgającym 65 km(1) w środowisku miejskim Nowym MEGANE Grandtour E-TECH Plug-in Hybrid. Czas na urlop? Ciesz się wolnością i przełączaj między napędem hybrydowym a elektrycznym, aby podróżować bez obaw o zasięg (do 50 km(2) zasięgu w trybie elektrycznym w cyklu mieszanym).

Niepowtarzalne wrażenia podczas jazdy

Elastyczne i ciche prowadzenie, doskonała reaktywność oraz dynamiczne przyspieszenia podczas rozpoczynania jazdy… Nowy MEGANE Grandtour E-TECH Plug-in Hybrid łączy innowacyjną, wielotrybową skrzynię biegów z nowej generacji silnikiem 1,6 l o mocy 160 KM, aby zapewnić wyjątkową przyjemność z jazdy.

Zoptymalizowane zużycie paliwa

Dzięki silnikowi hybrydowemu z możliwością ładowania E-TECH, zawsze ruszasz w trybie elektrycznym, aby zmniejszyć zużycie paliwa i ograniczyć emisję CO2 zarówno na krótkich, jak i długich trasach (do 70%(2)). Aby zaoszczędzić jeszcze więcej, wybierz tryb „B” w swojej skrzyni biegów, aby odzyskać jeszcze więcej energii.

Wyniki elektromobilnych jazd testowych Renault E-TECH Drive

Sprawdź, jak oszczędny i ekologiczny jest Nowy MEGANE Grandtour E-TECH Plug-in Hybrid!

59 kg

Oszczędność emisji CO2

867 km

Całkowity dystans jazd testowych

41

Ilość jazd testowych

117

zł zaoszczędzone na paliwie (w czasie jazd testowych)

WERSJE

Nowe CLIO E-TECH Hybrid

Mocne strony Nowego MEGANE Grandtour, poza napędem hybrydowym!

Zmysłowa sylwetka, komfortowe wnętrze, modułowa przestrzeń ładunkowa… Nowy MEGANE Grandtour E-TECH Plug-in Hybrid łączy to, co najlepsze z MEGANE Grandtour oraz zalety hybrydy.

MULTI-SENSE

Od ustawień oświetlenia wnętrza do dźwięku pracy silnika, wybierz jeden z 3 trybów jazdy (Pure, MySense lub Sport), aby spersonalizować atmosferę w Twoim kombi, w zależności od potrzeb. W trybie Pure możesz jechać z napędem w 100% elektrycznym z prędkością nawet 135 km/h. Wybierz tryb MySense lub Sport, aby skorzystać z funkcji E-SAVE i zapewnić sobie minimalne ładowanie na poziomie 40%.

Technologiczny kokpit

Wyświetl lokalizację stacji ładowania na mapie i zaprogramuj ładowanie akumulatora bezpośrednio z ekranu dotykowego EASY LINK o przekątnej 9,3’’. Z poziomu personalizowanego ekranu kierowcy o przekątnej 10,2”, możesz kontrolować stan naładowania akumulatora, korzystać z innowacyjnych systemów wspomagania jazdy oraz w prosty sposób przeglądać informacje o nawigacji.

Kable do ładowania

Ułatw sobie ładowanie! W domu, w pracy lub w miejscu publicznym… Zaprogramuj ładowanie na koncie MY Renault lub w systemie multimedialnym EASY LINK i ładuj swoje Nowy MEGANE Grandtour E-TECH Plug-in Hybrid w zaledwie 3 godziny na stacji publicznej (16 A)* lub w 5 godzin (10A) w miejscu zamieszkania.

* Kable Flexi-Charger oraz Wallbox są dostępne w opcji.

MY Renault

Zaloguj się na swoje konto MY Renault, aby sprawdzić poziom naładowania akumulatora, zaprogramować ładowanie i przygotować komfort termiczny w kabinie Nowego MEGANE Grandtour E-TECH Plug-In Hybrid z poziomu swojego smartfona.

Teraz Twój ruch

ZADZWOŃ