Ma wszystko to co CLIO i dodatkowo napęd hybrydowy

Nowe Renault CLIO E-TECH Hybrid

Do 80% jazdy miejskiej w trybie elektrycznym

Doświadcz niespotykanych wrażeń z prowadzenia pojazdu elektrycznego. Nowe CLIO E-TECH z napędem hybrydowym łączy silniki: elektryczny i spalinowy w wyjątkowo efektywnej, automatycznej skrzyni biegów Multi-mode. Wynik: rozruch zawsze w trybie elektrycznym, 80% czasu jazdy miejskiej w trybie elektrycznym oraz przyjemność ciszy pojazdu elektrycznego

Oszczędność w mieście i na autostradzie

Przesiadając się do hybrydy, oszczędzasz na paliwie zarówno na autostradzie, jak i w mieście, gdzie zużycie paliwa może być mniejsze nawet o 40% w porównaniu z silnikiem spalinowym. Nowe CLIO E-TECH zapewni Ci również wyjątkowo odprężającą podróż: duży zasięg, brak konieczności ładowania… oraz komfort i praktyczność CLIO!

Nowe wrażenia z jazdy

Nowe CLIO E-TECH z napędem hybrydowym zapewni Ci przyjemność oraz bezpieczeństwo w trakcie dynamicznych przyspieszeń, dzięki łącznej mocy 140 KM. Wyjątkowa reaktywność silników elektrycznych w połączeniu z automatyczną skrzynią biegów Multi-mode pozwala na szybkie ruszanie i płynną zmianę biegów. Skorzystaj z różnych trybów MULTI-SENSE, aby spersonalizować swoje wrażenia z jazdy.

Wyniki elektromobilnych jazd testowych Renault E-TECH Drive

Sprawdź, jak oszczędne i ekologiczne jest Nowe CLIO E-TECH Hybrid!

314 kg

Oszczędność emisji CO2

8 760 km

Całkowity dystans jazd testowych

438

Ilość jazd testowych

618

zł zaoszczędzone na paliwie (w czasie jazd testowych)

WERSJE

Nowe CLIO E-TECH Hybrid

Zobacz wszystkie zalety Nowego CLIO

Przestronność wnętrza, duże interaktywne ekrany, maksymalne bezpieczeństwo oraz nowoczesne systemy wspomagania jazdy.

Aktywny system wspomagania nagłego hamowania

Nowe CLIO jest Twoim aniołem stróżem i bez przerwy czuwa nad zmieniającym się natężeniem ruchu. W przypadku nagłego wtargnięcia pieszego…samochód ostrzeże Cię, a nawet przystąpi do automatycznego hamowania awaryjnego.

System EASY LINK

Dzięki nowemu systemowi pokładowemu EASY LINK, możesz korzystać ze spersonalizowanego systemu multimedialnego, intuicyjnego i łatwego w konfiguracji, na ekranie dotykowym o dużej rozdzielczości i przekątnej do 9,3”.

Wyszukiwanie adresów Google

Chcesz zaplanować swój pobyt w Berlinie lub znaleźć włoską restaurację? Znajdź miejsce docelowe dzięki szczegółowym informacjom Google na temat ponad 100 milionów punktów POI.

Teraz Twój ruch

ZADZWOŃ