Gwiazda miejskich SUV-ów, teraz z napędem hybrydowym i możliwością ładowania

Nowe Renault CAPTUR E-TECH Plug-in Hybrid

Niezrównana przyjemność z jazdy

Reaktywność samochodu elektrycznego w samochodzie hybrydowym? Taki właśnie będzie Twój Nowy CAPTUR E-TECH Plug-in. Twój samochód cicho ruszy i przyspieszy równie szybko, co samochód całkowicie elektryczny, zapewniając nadzwyczajny komfort.

Spełni wszystkie Twoje zachcianki!

Pokonuj miejskie dystanse nawet do 65 km w trybie 100% elektrycznym, a na dłuższych trasach, na przykład w weekend korzystaj z napędu spalinowego. Abyś zawsze był pełen energii!

Całe nasze elektryczne know-how w Twoim Nowym Renault CAPTUR

Podróżuj bez obaw swoim Nowym CAPTUREM dzięki naszemu ponad 10-letniemu doświadczeniu w zakresie samochodów elektrycznych! Ciesz się czystą mobilnością oraz zużyciem paliwa na najniższym poziomie dzięki wyjątkowej skrzyni biegów i technologiom odzyskiwania energii prosto ze świata Formuły 1!

Wyniki elektromobilnych jazd testowych Renault E-TECH Drive

Sprawdź, jak oszczędny i ekologiczny jest Nowy CAPTUR E-TECH Plug-in Hybrid!

1 039 kg

Oszczędność emisji CO2

16 198 km

Całkowity dystans jazd testowych

779

Ilość jazd testowych

2 047

zł zaoszczędzone na paliwie (w czasie jazd testowych)

WERSJE

Nowe Renault CAPTUR E-TECH Plug-in Hybrid

Nowy CAPTUR E-TECH Plug-in Hybrid

Wszystko, co najlepsze z modelu CAPTUR: design oraz personalizacja wnętrza, najnowsze technologie z największym ekranem w swojej kategorii oraz modułowość dzięki przesuwnej i składanej kanapie.

MULTI-SENSE

MULTI-SENSE oferuje możliwość personalizacji Nowego CAPTURA w zależności od Twoich potrzeb. Wybieraj spośród 3 spersonalizowanych trybów prowadzenia i 8 kolorów oświetlenia wnętrza. W trybie PURE możesz jechać z napędem w 100% elektrycznym z prędkością nawet 135 km/h.

System EASY LINK

Korzystaj ze spersonalizowanego systemu multimedialnego EASY LINK, intuicyjnego i łatwego w konfiguracji, na ekranie dotykowym o dużej rozdzielczości i przekątnej do 9,3”. Wyświetl stacje ładowania na mapie, monitoruj zużywanie i pozyskiwanie energii oraz zaprogramuj w prosty sposób ładowanie akumulatora i temperaturę w kabinie.

Cyfrowy wyświetlacz zegarów 10,25”

Oprócz wyświetlenia wybranego trybu MULTI-SENSE, na ekranie kierowcy znajdziesz również informacje na temat stanu naładowania akumulatora, zużywania i odzyskiwania energii oraz zasięgu.

MY Renault

Sprawdź poziom akumulatora w Twoim Nowym CAPTUR E-TECH Plug-in Hybrid, zaprogramuj ładowanie w godzinach o najniższej taryfie i ustaw idealną temperaturę w kabinie jeszcze przed rozpoczęciem jazdy

Teraz Twój ruch

ZADZWOŃ