Wielki Test Salonów 2023

Realizacja testu MINDS&ROSES AUTOMOTIVE
Z wielką dumą i wdzięcznością pragniemy poinformować, że Auto Serwis Pasikowski we Włocławku został uhonorowany prestiżową nagrodą „Salon nr 1 w Polsce” w plebiscycie Auto Świat Wielki Test Salonów 2023. To dla nas nie tylko dowód uznania dla naszej ciężkiej pracy i zaangażowania, ale także potwierdzenie najwyższej jakości usług, które oferujemy naszym klientom.

Dziękujemy organizatorom i jury za docenienie naszego profesjonalizmu i nieustannego dążenia do doskonałości. To dla nas ogromne wyróżnienie i motywacja do dalszego rozwoju.

Chcielibyśmy również wyrazić wdzięczność naszym klientom – bez Waszego zaufania i wsparcia nie osiągnęlibyśmy tego sukcesu. Każdego dnia staramy się sprostać Państwa oczekiwaniom, oferując usługi na najwyższym poziomie.

Dziękujemy za to wyróżnienie i zapewniamy, że nadal będziemy dążyć do bycia najlepszym salonem w Polsce, stale podnosząc jakość naszych usług i dbając o zadowolenie naszych klientów.

Z wyrazami szacunku,
Zespół Auto Serwis Pasikowski Włocławek

JAKOŚĆ, NASZE ZOBOWIĄZANIE NA CO DZIEŃ

Zaufanie, którym nas obdarzyłeś(aś) jest podstawą naszego rozwoju. Właśnie dlatego zobowiązujemy się, od biura projektowego, aż do naszych salonów i warsztatów, aby wszystkie nasze samochody spełniały wymaganiom jakości i trwałości. Twoje zadowolenie to nasz priorytet.

Renault Pasikowski social media

ZADZWOŃ