NOWA DACIA SANDERO
NOWOCZESNY I ATRAKCYJNY SAMOCHÓD MIEJSKI
Solidna sylwetka i ponownie zaprojektowany przód, podkreślony linią świateł marki w kształcie litery Y ze światłami LED – Nowe Sandero odsłania swój całkowicie odnowiony design. Wnętrze, dzięki jednej z najlepszych przestrzeni w swojej kategorii, przestronny bagażnik i praktyczne schowki , dostosuje się do Twoich codziennych obowiązków, aby podróże były jeszcze przyjemniejsze.
Solidny i efektywny: Przód
Światła mijania LED, nowy wygląd pokrywy i zderzaków, zaprojektowana od nowa osłona… Przód Sandero wyróżnia się swoimi prostymi liniami i wyraźnymi łukami.
…Profil…
Klamki w nowym stylu, zewnętrzne lusterka wsteczne, antena radiowa z tyłu dachu oraz dobrze wkomponowane wnęki kół… Sandero podkreśla swój styl, od stóp do głów.
Komfort przede wszystkim!
Fotele przednie zapewniające jeszcze większy komfort, jeszcze więcej miejsca dla pasażerów na wysokości ramion i kolan, liczne schowki i pojemny bagażnik. Podróż Sandero to prawdziwa przyjemność.
WYPOSAŻENIE
PROSTOTA UŻYTKOWANIA
Zaprojektowana od nowa deska rozdzielcza
Ułatw sobie pobyt na pokładzie dzięki organizacji deski rozdzielczej, która skupia w jednym miejscu najważniejsze elementy sterowania Nowego Sandero.
Kierownica jest regulowana w pionie i w poziomie
Dzięki specjalnej funkcji, z łatwością ustawisz kierownicę w pionie i w poziomie jednym gestem, zapewniając sobie optymalną pozycję do jazdy.
Optymalny komfort termiczny
W trakcie podróży, możesz sterować temperaturą i cieszyć się optymalnym komfortem dzięki systemowi automatycznej klimatyzacji.
Komfortowa przestrzeń dla pasażerów
Dzięki jeszcze większej przestrzeni na wysokości ramion z przodu oraz kolan z tyłu, pasażerowie będą mieć 100% komfort w czasie podróży Sandero.
Praktyczne schowki
Telefon komórkowy, klucze, okulary, portfel… Zorganizuj swoją codzienność za pomocą licznych schowków na konsoli środkowej Sandero.
Pojemny bagażnik
Wahasz się ile walizek zabrać ze sobą? Nie panikuj! Ciesz się pojemnym bagażnikiem, podróżować (przewozić) bez zbędnych trudności.
Elektryczne wspomaganie układu kierowniczego
Dzięki jeszcze większej przestrzeni na wysokości ramion z przodu oraz kolan z tyłu, pasażerowie będą mieć 100% komfort w czasie podróży Sandero.
Światła mijania LED
Robi się ciemno? Światła mijania LED w Sandero zapalą się automatycznie i zapewnią maksymalną widoczność, zarówno w dzień, jak i w nocy. Zaczyna padać? Korzystaj również z funkcji automatycznego włączania wycieraczek.
Keyless Entry
Odrygluj samochód i uruchom silnik używając karty Keyless Entry.
SYSTEMY WSPOMAGANIA JAZDY I BEZPIECZEŃSTWA
TO, CO NAJWAŻNIEJSZE DLA CIEBIE
6 poduszek powietrznych
Aktywny system wspomagania nagłego hamowania (AEBS)
PODRÓŻUJ System wspomagania parkowania przodem, tyłem oraz kamera cofania
System kontroli martwego pola
System wspomagania ruszania pod górę
Automatyczny hamulec postojowy
Ogranicznik prędkości
E-call (połączenie alarmowe)
Obsługa posprzedażna

Moja Dacia
Serwis Dacia
Ubezpieczenia

Renault Pasikowski social media

ZADZWOŃ