NOWA DACIA SPRING CARGO
MOBILNE ROZWIĄZANIE PRZYSZŁOŚCI
Spring w wersji Cargo jest przeznaczony dla profesjonalistów. Spring Cargo w 100% elektryczny sprawdzi się jako pojazd użytkowy. Jego praktyczność jest imponująca: przestrzeń pasażerska z przodu oraz część ładunkowa z tyłu, w całości przeznaczona do prowadzenia działalności i transportu towarów. Część bagażowa jest odpowiednio przygotowana: podłoga zabezpieczona tworzywem sztucznym, posiada cztery pierścienie mocujące oraz przegrodę z siatki dla bezpieczeństwa pasażerów.

SPRING CARGO DLA DOSTAW W STREFACH MIEJSKICH

Długość przestrzeni załadunkowej to 1172 mm, pojemność 1000 l i ładowność 358 kg. Wystarczy, żeby poradzić sobie ze wszystkim.

W jej standardowym wyposażeniu znajduje się również radio Bluetooth®, port USB, uchwyt na telefon i klimatyzacja manualna. Z zewnątrz mamy klamki i lusterka z czarnym wykończeniem dla optymalnej trwałości. Spring Cargo to solidny pojazd użytkowy o wyglądzie nowoczesnego samochodu miejskiego.

WYMIARY
ZASIĘG
Dacia Spring oferuje zasięg do 230 km w cyklu WLTP mieszanym* oraz 305 km w cyklu miejskim WLTP City. Pełne naładowanie kompaktowego akumulatora (26,8 kWh) umożliwia tygodniową jazdę po mieście!
ŁADOWANIE
W trasie, skorzystaj z przerwy, aby naładować Dacię Spring. Nie masz czasu? Na stacji szybkiego ładowania z ładowarką DC (w opcji) naładujesz akumulator nawet do 80% w mniej niż godzinę.

W domu, wystarczy domowe gniazdo elektryczne! Wolisz szybkie ładowanie? Zainstaluj gniazdo Wallbox, aby naładować samochód w mniej niż 5 godzin.

MY DACIA
Ułatw sobie życie z aplikacją mobilną My Dacia! Przygotuj temperaturę w kabinie przed jazdą, sprawdź poziom naładowania akumulatora, włącz lub wyłącz ładowanie za pomocą smartfona.
Obsługa posprzedażna

Moja Dacia
Serwis Dacia
Ubezpieczenia

Renault Pasikowski social media

ZADZWOŃ