Masz Dacię?

Sprawdź usługi Serwisu Dacia!

Filozofia Dacia dotycząca utrzymania Twojego samochodu zakłada proste i przejrzyste oferty, przydatne porady i wskazówki i rozwiązania przygotowane specjalnie dla Ciebie.

Kieruj się po wiosenną ofertę Dacia!

Komplet opon letnich już od 856 zł

Nasze usługi

Zapoznaj się z naszymi usługami i poradami, które pozwolą Ci utrzymać Dacię w idealnym stanie przez lata!

Nasze usługi w serwisach
Wybierz usługi serwisowe dopasowane do Twoich potrzeb.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Akcesoria
Spersonalizuj swój samochód dzięki naszej gamie akcesoriów.

SPRAWDŹ OFERTY

Umowy serwisowe
Przedłużona gwarancja? A może jeszcze więcej? Wybierz umowę serwisową dostosowaną do Twoich potrzeb.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Zobowiązania
Powierzając nam przegląd lub naprawę swojej Dacii, masz pewność wysokiej jakości i prostoty usług.
Karoseria
Zapoznaj się z naszymi usługami i poradami dotyczącymi zabezpieczenia i naprawy karoserii.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Usługi multimedialne
Wszystko czego potrzebujesz, aby zaktualizować system.

SPRAWDŹ OFERTY

Dacia LPG

Bardzo istotne dla każdego kierowcy jest zapewnienie właściwej eksploatacji samochodu przez cały okres jego użytkowania. Dzięki naszej ofercie instalacji LPG, gwarantujemy Ci jakość i bezpieczeństwo, oraz utrzymanie Twojego pojazdu w lepszym stanie.

Praktyczność


Dwa zbiorniki paliwa (LPG i benzyny) pozwalają na zwiększenie zasięgu samochodu prawie dwukrotnie. Dodatkową zaletą jest łatwa obsługa i napełnianie zbiornika gazu. Zmiana pobieranego paliwa z LPG na benzynę odbywa się automatycznie, lub może być w dowolnym momencie przełączona przy pomocy przełącznika na tablicy rozdzielczej.
Instalacja LPG w Dacii to pewna i sprawdzona technologia (wtrysk sekwencyjny gazu zgodny ze standardem diagnostycznym EOBD). Wszystkie zbiorniki posiadają zawór bezpieczeństwa, pozwalający na bezpieczne korzystanie z podziemnych parkingów).

Ochrona środowiska


Paliwo LPG jest bardziej przyjazne dla zdrowia i środowiska naturalnego w porównaniu z paliwem benzynowym lub olejem napędowym: przy jego spalaniu nie są wytwarzane żadne zanieczyszczenia stałe, nie są emitowane ani benzen, ani siarka, ani ołów. Tankowanie paliwa LPG, które jest paliwem płynnym odbywa się podobnie, jak benzyny lub oleju napędowego.

LPG (mieszanina butanu i propanu) nie zawiera ani benzenu, ani siarki, ani też ołowiu szkodliwego dla zdrowia i środowiska naturalnego. Wykorzystanie gazu do zasilania silnika, to w porównaniu do wersji benzynowej nawet o 13% mniejsza emisja CO2 . Dodatkowo bardzo niski poziom emisji zanieczyszczeń i brak emisji stałych cząstek.

Niezaprzeczalną zaletą jest także obniżony poziom hałasu pracy silnika (o 60% w stosunku do silnika wysokoprężnego).

Źródło: European Emission Test Program

Gwarancja i bezpieczeństwo


Firma Landi Renzo – producent zestawów LPG gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz doskonałe parametry techniczne instalacji. Każda instalacja wyposażona jest w szereg zabezpieczeń, odcinających dopływ gazu, w razie wykrycia jakiejkolwiek usterki lub nieprawidłowości w systemie gazowym lub benzynowym. O rezerwie paliwa informuje tylko sygnał świetlny, sygnał dźwiękowy informuje, o przejściu na paliwo benzynowe. Powodem automatycznego przejścia na paliwo benzynowe z gazowego może być brak paliwa gazowego lub wykrycie usterki w instalacji zasilania gazowego. Zaawansowana technologia, jakość i bezpieczeństwo instalacji gazowych Landi Renzo jest poświadczona certyfikatami organizacji międzynarodowych.

Nowy samochód zakupiony wraz z instalacją gazową montowaną w oparciu o schemat przygotowany przez Landi Renzo Polska i zatwierdzony przez Renault Polska, podobnie jak w przypadku fabrycznej instalacji gazowej, zachowuje pełną gwarancję producenta tj. 3 lata (lub 100 000 km). Instalacja LPG może być zamontowana u Autoryzowanego Partnera Dacii. Nad jakością montażu w każdym serwisie czuwa kontroler jakości, który odbył specjalne szkolenie w tym zakresie.

Obsługa posprzedażna

Moja Dacia
Serwis Dacia
Ubezpieczenia

Renault Pasikowski social media

ZADZWOŃ