NOWA DACIA LOGAN

PROSTOTA UŻYTKOWANIA

Ergonomiczna deska rozdzielcza

Postaw na prostotę! Wszystkie najważniejsze elementy sterowania Nowego Logana są zgromadzone w jednym miejscu, aby zapewnić jeszcze większy komfort prowadzenia.

Kierownica regulowana w pionie i w poziomie

Zapomnij o bólach mięśni i kręgosłupa! Ciesz się nową pozycją jazdy dzięki nowej, specjalnej funkcji, pozwalającej ustawić kierownicę w pionie i w poziomie.

Klimatyzacja automatyczna

Bez względu na temperaturę na zewnątrz, możesz cieszyć się komfortem cieplnym wewnątrz swojego Nowego Logana. Ustawiaj jak lubisz!

Przestrzeń dla pasażerów to 100% komfortu

Zapewnij swoim pasażerom podróż w jak najlepszych warunkach! Dzięki fotelom o jeszcze większym komforcie i stolikom tylnym, wyposażonym w uchwyty na kubki, Nowy Logan dostosuje się do potrzeb całej rodziny.

Pojemny bagażnik

Ruszaj na wakacje! Pakuj i rozpakowuj swój Nowy Logan z niezmierną łatwością, dzięki przestronnemu automatycznie otwieranemu bagażnikowi.

Składana tylna kanapa

Potrzebujesz więcej miejsca? Pochyl kanapę, aby skorzystać z jeszcze większej przestrzeni ładunkowej, bardzo łatwej w organizacji i 4-modułowym organizerom do bagażnika.

Keyless Entry (system bezkluczykowego dostępu i uruchamiania silnika)

Nie masz czasu do stracenia! Odryglowuj i uruchamiaj Nowego Logan jednym kliknięciem, dzięki karcie Keyless Entry.

Elektryczne wspomaganie układu kierowniczego

Ułatw sobie manewrowanie i poczuj się bezpieczniej i komfortowo za kierownicą dzięki elektrycznemu wspomaganiu kierownicy.

Światła mijania LED

Zarówno w dzień, jak i w nocy, światła mijania LED Twojego Nowego Logan będą zapalać się automatycznie, aby zapewnić optymalną widoczność. Aby zapewnić jeszcze większy spokój, możesz również skorzystać z automatycznego włączania wycieraczek szyb.

MULTIMEDIA

WSPÓŁCZESNA TECHNOLOGIA

Media Control i aplikacja Dacia Media Control

Dzięki nowemu systemowi Media Control z radiem, parowaniem telefonu przy pomocy Bluetooth® i wbudowanym 3,5’’ wyświetlaczem, możesz sterować systemem audio za pomocą przełączników na kierownicy. Aby pobyt na pokładzie był jeszcze bardziej komfortowy, aplikacja Dacia Media Control ułatwia dostęp do Twojego ulubionego systemu nawigacji w smartfonie i wyświetla interfejs radia na ekranie. 2 głośniki są zabudowane w drzwiach przednich.

Media Display*

Uzyskaj dostęp do swoich ulubionych aplikacji z poziomu dużego 8’’ ekranu dotykowego z funkcją duplikowania ekranu swojego samrtfona i podróżuj w rytmie swojej ulubionej muzyki dzięki 4 zintegrowanym głośnikom.

Media Nav*

Miej dostęp do wszystkich informacji, nie spuszczając wzroku z drogi dzięki dużemu 8’’ ekranowi dotykowemu z funkcją bezprzewodowej duplikacji ekranu samrtfona. Telefon, radio, nawigacja GPS, multimedia… Podłącz swój smartfon przez Bluetooth® lub do gniazd jack i USB. Dzięki 6 zintegrowanym głośnikom, możesz korzystać z wysokiej jakości dźwięku.

ESSENTIAL

już od 52 900 zł

COMFORT

już od 56 400 zł

TO, CO NAJWAŻNIEJSZE DLA CIEBIE

SYSTEMY WSPOMAGANIA JAZDY I BEZPIECZEŃSTWA

6 poduszek powietrznych

Aktywny system wspomagania nagłego hamowania (AEBS)

System wspomagania parkowania przodem, tyłem oraz kamera cofania

System kontroli martwego pola

System wspomagania ruszania pod górę

Automatyczny hamulec postojowy

Ogranicznik prędkości

E-call (połączenie alarmowe)

BĄDŹ NA BIĘŻĄCO

* Kompatybilny z Android Auto™ i Apple CarPlay™.

.

ZADZWOŃ