Oferta Renault

Skontaktuj się z nami

LOGAN

Elegancki, rodzinny sedan w rozsądnej cenie

Już od 29 900 zł lub 534.38 miesięcznie

Zalety Dacii Logan

Nowy design, nowe wnętrze i nowe wyposażenie: Nowa Dacia Logan odmieni Twoje podróże.

 

Akcesoria

Spersonalizuj swoją Nową Dacię Logan dzięki licznemu wyposażeniu dostępnemu w naszej ofercie.

Pobierz Katalog

Konfigurator Logan

Skonfiguruj swoje Nową Dacia Logan.

Konfigurator

Dzięki nowemu wyglądowi i odnowionemu wnętrzu, Dacia Logan zapewnia nowoczesność, dynamizm i komfort w najlepszej cenie.

Nowoczesne i ciepłe wnętrze


Dokładne wykończenia, przyjemna przestrzeń, nowoczesna i komfortowa tapicerka, nowa konsola środkowa ozdobiona nowymi elementami ozdobnymi, nowa 4-ramienna kierownica oraz nowe przyciski w kolorze satynowego chromu*… Odnowione wnętrze Nowej Dacii Logan jest bardziej wyrafinowane i harmonijne. Dobre samopoczucie od samego początku.
* W zależności od wersji.

Komfort i przestrzeń


Nowa Dacia Logan zaprasza całą rodzinę. 5 dużych siedzeń, wiele schowków i przestronny bagażnik, z pewnością ułatwią Twoje codzienne i wakacyjne podróże. Składana i dzielona tylna kanapa 2/3 – 1/3* umożliwia swobodną konfigurację wnętrza, natomiast duży bagażnik pozwoli przewieźć, co tylko zechcesz.
* W zależności od wersji.

System multimedialny Media Nav Evolution


Prosty i intuicyjny system multimedialny Media Nav Evolution* poprowadzi Cię przez różne funkcje dzięki swojemu 7-calowemu (18 cm) ekranowi dotykowemu: nawigacja, radio, gniazda jack i USB, audiostreaming & obsługę telefonu przez Bluetooth®. Elementy sterowania na kierownicy oraz 4 głośniki uzupełniają cały system.
* W zależności od wersji.

Dacia Plug&Radio


System multimedialny Dacia Plug&Radio* wyposażony jest w radio z dużym ekranem, funkcję obsługi telefonu przez Bluetooth®, audiostreaming, gniazda jack i USB na konsoli. Elementy sterowania na kierownicy oraz 4 głośniki uzupełniają cały system.
* W zależności od wersji.

Zalety Dacia Logan

Dacia Logan

Teraz Twój ruch

Obsługa posprzedażna

Moja Dacia
Serwis Dacia
Ubezpieczenia

Renault Pasikowski social media

ZADZWOŃ