RODZINNY SAMOCHÓD DOPASOWANY
DO TWOICH POTRZEB
Szukasz przestrzeni, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz? Jogger zapewnia to i to, łącząc wszechstronność kombi i komfort SUVa.

NOWA DACIA JOGGER
RODZINNY SAMOCHÓD Z 7 MIEJSCAMI PRZEMYŚLANY OD POCZĄTKU
Rodzinny samochód w swojej najpiękniejszej odsłonie

Wszechstronność zlewa się z elegancją kształtów Dacia i nabiera swojej pełni w limitowanej edycji Extreme.

W poszukiwaniu przestrzeni

Pojemność bagażnika, przestronne schowki i modułowość z 64 możliwościami konfiguracji sprawiają, że Nowa Dacia Jogger będzie towarzyszyć Ci w każdej podróży.

To, co najlepsze od Dacia

Nowa Dacia Jogger czerpie to, co najlepsze z nowych technologii Dacia. Systemy wspomagania jazdy nowej generacji gwarantują bezpieczeństwo i płynność podczas manewrów.

WYPOSAŻENIE
WYPOSAŻONY POD KAŻDYM WZGLĘDEM
Modułowe relingi dachowe
Rodzinny wypad? Weekend pod znakiem sportu? Korzystaj bez ograniczeń! Zamocuj swój sprzęt bezpośrednio na relingach dachowych lub zainstaluj bagażnik dachowy jednym ruchem ręki. W drogę!
Przesuwne stoliki
Pomyśleliśmy o komforcie każdego pasażera! Z tyłu, możesz wyposażyć przestrzeń wedle swoich potrzeb w przesuwane stoliki.
Media Display
Zajedź dalej z Media Display. 4 głośniki oraz duży ekran dotykowy o przekątnej 8’’ gwarantuje doskonały podgląd wszystkich funkcji pokładowych. Intuicyjny interfejs jest zgodny z Bluetooth®, ale również z Android AutoTM oraz Apple CarPlayTM.
Elektryczny hamulec postojowy
Łatwiejszy w użyciu, elektryczny hamulec parkingowy zapewnia większą płynność jazdy.
PRZEOGROMNE MOŻLIWOŚCI KONFIGURACJI
Dostępna w wersji z 5 lub 7 wygodnymi fotelami, Nowa Dacia Jogger łączy w sobie komfort i wszechstronność! Zaplanuj wszystko tak, jak lubisz, dzięki wielu możliwościom konfiguracji.
PODRÓŻUJ RODZINNIE
Ciesz się komfortem podróżowania z rodziną lub przyjaciółmi, dzięki wygodnym 7 fotelom. Z tyłu, zarówno w 2, jak i w 3 rzędzie wszyscy Twoi pasażerowie będą mieć dużo miejsca. Wersja 7-miejscowa Nowej Dacii Jogger dostosuje się do Twoich życzeń! Zdemontuj 3 rząd, aby skorzystać z przestronnego bagażnika i zabrać ze sobą wszystko, co potrzebne.
PODRÓŻUJ PRAKTYCZNIE
Kabina Nowej Dacii Jogger oferuje miejsca dla 5 osób! Poza licznymi schowkami, masz do swojej dyspozycji przestronny bagażnik o pojemności do 1 819 l, po złożeniu tylnych siedzeń.
Obsługa posprzedażna

Moja Dacia
Serwis Dacia
Ubezpieczenia

Renault Pasikowski social media

ZADZWOŃ