Oferta Dacia

Skontaktuj się z nami

Samochód rodzinny nowej generacji.

 

Nowe Renault GRAND SCENIC przyciąga spojrzenia nowoczesną i elegancką sylwetką. Linia boczna o wyraźnie zarysowanych kształtach, zdecydowanie charakterystyczna i mocno podkreślona linia tyłu, pionowe tylne światła z efektem 3D, 20” obręcze kół w standardzie, aluminiowe relingi dachowe z matowym wykończeniem, a także dwukolorowe nadwozie wyróżniające się i doskonale podkreślające dynamiczne proporcje nadwozia…
Korzystaj z zaawansowanych technologii pokładowych. Nowe Renault GRAND SCENIC jest wyposażone w najnowsze innowacyjne technologie wspomagające prowadzenie, w tym m.in. system utrzymywania pasa ruchu, aktywny system wspomagania nagłego hamowania z funkcją wykrywania pieszych oraz system wykrywania zmęczenia kierowcy… Twoje wrażenia z jazdy będą niepowtarzalne dzięki technologii MULTI-SENSE, a kolorowy wyświetlacz przezierny Head-Up zapewni Ci w każdej sytuacji wszystkie potrzebne informacje. Podróżuj komfortowo i w pełni bezpiecznie wraz z Nowym Renault GRAND SCENIC.

Komfortowe i pomysłowe wnętrze dla całej rodziny.

 

Nowe Renault GRAND SCENIC zapewnia komfort i duże możliwości zmiany konfiguracji wnętrza spełniające potrzeby każdej rodziny, nawet tej najbardziej licznej. Dzięki systemowi One-Touch możesz w mgnieniu oka uzyskać płaską podłogę umożliwiającą łatwy przewóz bagaży i dużych rzeczy. Do dyspozycji masz również pomysłowe schowki „Easy Life”: przesuwaną centralną konsolę, szufladę w desce rozdzielczej na wprost fotela pasażera z przodu, pomysłowe składane stoliki wbudowane w tylną część oparć przednich foteli… Pomyśleliśmy o wszystkim, aby czas spędzony w samochodzie był jak najbardziej przyjemny.

PRZEZIERNY
WYŚWIETLACZ
HEAD-UP

 

Przezierny wyświetlacz Head-Up to w pełni bezpieczny podgląd na najważniejsze informacje potrzebne przy prowadzeniu samochodu. Dzięki niemu prędkość, informacje z systemu nawigacji czy ostrzeżenia z systemów wspomagających prowadzenie są w zawsze w zasięgu Twojego wzroku.

SYSTEM
MULTI-SENSE

 

5 trybów i 5 niepowtarzalnych stylów jazdy. Dzięki systemowi MULTI-SENSE możesz spersonalizować swoje doznania z jazdy w zależności od tego, na co masz w danej chwili ochotę, lub preferowanego stylu jazdy. Potrzebujesz nieco adrenaliny? Masz ochotę na chillout? Możesz zmieniać swoje wrażenia z jazdy w każdej chwili.

WNĘTRZE
O POMYSŁOWYCH
MOŻLIWOŚCIACH
ARANŻACJI

 

System zmiany konfiguracji wnętrza „One Touch” pozwala na dowolne konfigurowanie strefy tylnych siedzeń i przestrzeni bagażowej. Przesuwana w zakresie 160 mm tylna kanapa, dzielona w układzie 1/3-2/3, i otrzymana po jej złożeniu płaska podłoga ułatwiają załadunek bagaży i dostęp do całej powierzchni bagażnika. Nowe Renault SCENIC i GRAND SCENIC oferują największą w segmencie pojemność schowków – do 63 l, a także dużą przestrzeń ładunkową, która oferuje proste i wyjątkowo praktyczne rozwiązania.

KONTROLUJ AUTO
Z R-LINK 2

 

System multimedialny R-LINK 2 z dostępem do usług online to prawdziwe centrum sterowania autem. Jego dotykowy ekran o przekątnej 7″ lub 8,7″ pozwala w intuicyjny i łatwy sposób obsługiwać system MULTI-SENSE, multimedia, funkcje związane z komfortem, a także aktywować/dezaktywować systemy wspomagające prowadzenie.

TECHNOLOGIA
EASY PARK
ASSIST

 

5 trybów i 5 niepowtarzalnych stylów jazdy. Dzięki systemowi MULTI-SENSE możesz spersonalizować swoje doznania z jazdy w zależności od tego, na co masz w danej chwili ochotę, lub preferowanego stylu jazdy. Potrzebujesz nieco adrenaliny? Masz ochotę na chillout? Możesz zmieniać swoje wrażenia z jazdy w każdej chwili.

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów Renault.

Renault Pasikowski social media

ZADZWOŃ