Oferta Renault

Skontaktuj się z nami

SANDERO

Przestronny hatchback w atrakcyjnej cenie

Już od 29 900 zł lub 534.38 miesięcznie

Poznaj Nową Dacię Sandero

Dzięki nowemu, jeszcze nowocześniejszemu i przyciągającemu designowi, nowemu przestronnemu i komfortowemu wnętrzu, licznym schowkom dla całej rodziny oraz nowemu wyposażeniu, Nowa Dacia Sandero uwiedzie Cię od pierwszego wejrzenia.

Akcesoria

Spersonalizuj swoją Nową Dacię Sandero dzięki licznemu wyposażeniu dostępnemu w naszej ofercie.

Pobierz Katalog

Konfigurator Nowe Sandero

Skonfiguruj swoje Nowe Dacia Sandero.

Konfigurator

Jeszcze bardziej nowoczesny i przyciągający design

Daj się uwieść


Nowej Dacii Sandero nie brakuje stylu. Płynne linie, wyraziste łuki, nowa chromowana osłona chłodnicy, nowy lakier w kolorze Brąz Vision, nowe światła przednie i tylne, nowe obręcze aluminiowe oraz nowe ozdobne nakładki jeszcze bardziej podkreślają dynamizm i nowoczesność. Gwarantowana miłość od pierwszego wejrzenia!

Wnętrze wykończone w najmniejszych szczegółach


Nowa Dacia Sandero jest odnowiona zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Nowa tapicerka, nowe nawiewy, nowa konsola centralna z nowymi elementami dekoracyjnymi, nowa kierownica 4-ramienna, nowe wykończenia z kolorze satynowego chromu… Przeprojektowana kabina i nowoczesne wnętrze z pewnością Cię oczarują.

Przestrzeń o dużym komforcie


Usiądź wygodnie i korzystaj z jej nowego przestronnego wnętrza: 5 wygodnych siedzeń i przestronny bagażnik na najwyższym poziomie w swojej kategorii. Wnętrze z wieloma funkcjonalnościami: składana kanapa tylna 1/3-2/3, nowe sprytne schowki dla całej rodziny… Pomyśleliśmy o wszystkim, aby uprościć Twoje codzienne obowiązki. Nie ma znaczenia czy jesteś sam(a), czy z rodziną, masz przed sobą idealny miejski samochód, gotowy towarzyszyć Ci każdego dnia, zapewniając optymalny komfort.

Zalety Dacii Sandero

Nowa Dacia Sandero

Teraz Twój ruch

Obsługa posprzedażna

Moja Dacia
Serwis Dacia
Ubezpieczenia

Renault Pasikowski social media

ZADZWOŃ