200 km rzeczywistego zasięgu!

Renault KANGOO Z.E. W 100% elektryczne!

200 km zasięgu

Tak jak i w samochodach spalinowych, zużycie energii w samochodzie elektrycznym zależne jest od wielu czynników.

Ładowanie

Czas naładować Twoje Renault KANGOO Z.E.? Ułatwiamy Ci to dzięki wielu rozwiązaniom dotyczącym ładowania. Skorzystaj z możliwość odzyskania 35 km zasięgu podczas jednogodzinnego ładowania. Wykorzystaj odpowiednio Twoje przerwy w pracy.

Każdy znajdzie rozwiązanie elektryczne dla siebie

Renault KANGOO Z.E. umożliwi Ci bezproblemowy dostęp do stref niskoemisyjnych w miastach.

PONADCZASOWY DESIGN

Renault KANGOO Z.E. elektryzuje za każdym razem

Naładuj baterie w prosty sposób

KLAPKA GNIAZDA ŁADOWANIA

Otwórz klapkę znajdującą się pod logo na osłonie chłodnicy i podłącz swoje KANGOO Z.E. Rano będziesz już miał pełny akumulator! Dzięki Wallbox i nowej ładowarce 7 kW, uzyskasz 200 km zasięgu w warunkach rzeczywistych w zaledwie 6 godzin.

FLEXI CHARGER

Naładuj swoje KANGOO Z.E. w ciągu 7-10 godzin, dzięki kablowi do ładowania okazjonalnego. Możesz również dzięki niemu podłączyć samochód do gniazda typu Green’up™.Nie masz w pobliżu żadnej stacji ładowania? Możesz się podłączyć też do standardowego elektrycznego gniazda domowego 220 V. W ten sposób odzyskać 25 km zasięgu w ciągu 3 godzin ładowania, a pełne naładowanie baterii uzyskać po 10-12 godzinach.

WALLBOX

Naładuj do pełna swoje Renault KANGOO Z.E. w 6-9 godzin (w zależności od mocy ładowarki), korzystając z ładowarki Wallbox.Wallbox o mocy 7 kW umożliwi Ci najszybsze naładowanie samochodu – pełne naładowanie zajmuję 6 godzin.

GNIAZDO GREEN’UP ACCESS

Dzięki opcjonalnemu kablowi do ładowania okazjonalnego możesz naładować Renault KANGOO Z.E. za pomocą gniazda Green’up ™ Access w 12 godzin.

STACJE ŁADOWANIA W MIEJSCACH PUBLICZNYCH

Na ogólnodostępnej stacji ładowania, specjalnych parkingach lub w centrach handlowych, możesz naładować Twoje Renault KANGOO Z.E. do pełna w ciągu 6 godzin (w zależności od dostępnej mocy ładowarki). A w godzinę odzyskasz do 35 km zasięgu.

Zaawansowane technologie zwiększające zasięg

1) Odzyskiwanie energii podczas hamowania: akumulator jest ładowany po zdjęciu nogi z pedału gazu lub po wciśnięciu pedału hamulca.
2) Pompa ciepła: połączona z układem klimatyzacji, wytwarza ciepło lub obniża temperaturę w kabinie. Działa na zasadzie odwróconej klimatyzacji i może pełnić funkcję zarówno ogrzewania, jak i chłodzenia bez zmniejszania zasięgu samochodu.
3) Opony zmniejszające zużycie energii: dzięki niskim oporom toczenia przyczyniają się do zwiększenia zasięgu bez pogorszenia przyczepności czy parametrów hamowania.
4) Wskaźnik oszczędnej jazdy: umieszczony na tablicy rozdzielczej, informuje kierowcę, czy samochód jest aktualnie w fazie zużywania, czy też odzyskiwania energii.
5) Tryb Eco: włączenie powoduje zmniejszenie mocy silnika i wydłuża zasięg.
6) Wstępne chłodzenie/nagrzewanie samochodu:umożliwia zaprogramowanie podgrzania lub schłodzenia kabiny w fazie ładowania akumulatora Kangoo Z.E. Potrzebna energia zostanie pobrana z sieci, a nie z akumulatora.
7) Ładowarka 7 kW: w ciągu godziny pozwala uzyskać zasięg 35 km z terminala naściennego Wallbox 32 A/7,4 kW przy dodatniej temperaturze na zewnątrz

Renault KANGOO Z.E.

Zapraszamy do świata Renault KANGOO Z.E.

Ciesz się wszystkimi zaletami Renault KANGOO i jeździj samochodem elektrycznym. W pełni modularne, z przestrzenią ładunkową o pojemności do 4,6 m³ i ładownością 650 kg.

Składany fotel pasażera

Możesz złożyć fotel pasażera i odchylić przegrodę z kratą, aby powiększyć
przestrzeń ładunkową. Dzięki temu, długość ładunkowa wynosi 2,5 m w KANGOO Z.E. i 2,89 m w KANGOO Z.E. Maxi.

Drzwi boczne przesuwne

Łatwy dostęp do przestrzeni ładunkowej KANGOO Z.E. Dzięki prawym drzwiom przesuwnym, szybko załadujesz i rozładujesz towary. Możesz również wybrać 2 pary przesuwnych drzwi, dla jeszcze większej praktyczności.

Przesuwana klapa dachowa

Dzięki szerokiej klapie dachowej 47 cm na 1 m możesz przewozić długie przedmioty w położeniu pionowym, aby zwiększyć przestrzeń ładunkową.

Teraz Twój ruch

ZADZWOŃ