Renault przedstawia

Renault przedstawia Nowe Renault TALISMAN

Duży sedan z najwyższej półki

Reflektory LED Matrix Vision

Poprzez swoje eleganckie światła C-Shape – tak charakterystyczne dla marki Renault – Nowy TALISMAN podkreśla swoją osobowość.

Charakterystyczny przód

Nowy TALISMAN łączy dostojność i solidność, aby jeszcze mocniej podkreślić swój wyróżniający design.

MULTI-SENSE

Wydajność, wybór oświetlenia nastrojowego, dźwięk oraz reakcja silnika… Spersonalizuj swój styl jazdy w zależności od swoich pragnień i potrzeb.

Nowoczesny i wyrafinowany design Nowego TALISMAN podbije Twoje serce.

Sedan o nowoczesnym wyglądzie…

Wyróżnij się! Na zewnątrz, Nowy TALISMAN podkreśla swój styl nową linią świateł z przodu i z tyłu, dynamicznymi kierunkowskazami, charakterystycznym przodem, chromowaną osłoną chłodnicy oraz nowym wzorem aluminiowych obręczy kół. Wnętrze wyróżnia zaprojektowana od nowa konsola środkowa, łącząca nowoczesny design i wyrafinowane materiały, której każdy szczegół został przemyślany pod kątem stylu i ergonomii.

… i z innowacyjnymi systemami wspomagania prowadzenia…

Panuj nad kierownicą z niezwykłą łatwością! Adaptacyjne światła przednie LED MATRIX VISION, system EASY PILOT…Usiądź wygodnie w komfortowym fotelu Nowego Renault TALISMAN i korzystaj z najnowszych systemów wspomagających prowadzenie za pomocą centralnego tabletu o przekątnej 9,3” oraz wyświetlacza zegarów o przekątnej aż 10,2”.

… by każda podróż była pełna wyjątkowego komfortu.

Dzięki systemowi MULTI-SENSE dostosujesz swoje doświadczenia z jazdy do swoich potrzeb i będziesz mógł cieszyć się z innowacyjnego rozwiązania 4 kół skrętnych 4CONTROL, który sprawia, że Twój Nowy TALISMAN wyjątkowo dobrze trzyma się drogi, zapewnia płynną zmianę kierunku oraz ułatwia poruszanie się i parkowanie w mieście.

Nowe Renault TALISMAN Grandtour

Elegancja i wszechstronność dużego kombi

Nie jesteś jednym z tych, którzy lubią podróżować bez bagaży? Przestronny i modułowy Nowy TALISMAN Grandtour łączy w sobie styl i praktyczność oraz zapewnia najdłuższą przestrzeń ładunkową dzięki składanym siedzeniom Easy Break oraz dużej przestrzeni bagażnika.

Nowe Renault TALISMAN

Nowe Renault TALISMAN INITIALE PARIS

Nowy TALISMAN INITIALE PARIS: Poczuj się wyjątkowo

Poznaj Nowe Renault TALISMAN w legendarnej wersji INITIALE PARIS. Odważ się na wyrafinowany styl! Pełna ekspresji sylwetka z chromowanymi wykończeniami, ekskluzywny lakier, 19” obręcze kół ze stopu metali lekkich, fotele wyściełane skórą Nappa z funkcją masażu, podgrzewania i wentylacji. Nowy TALISMAN INITIALE PARIS łączy komfort i elegancję, oferując Ci wyjątkowe chwile.

Teraz Twój ruch

ZADZWOŃ