Oferta Dacia

Skontaktuj się z nami

Podróżuj w klasie biznesowej

Nowe Renault ESPACE

Duży, rodzinny crossover

MULTI-SENSE

Dzięki Renault MULTI-SENSE, możesz zmienić zachowanie Twojego Nowego ESPACE i spersonalizować swoje podróże w zależności od Twoich upodobań: wybór koloru oświetlenia wnętrza, tryb adaptacyjnego zawieszenia, system 4 kół skrętnych 4CONTROL lub brzmienie silnika

Systemy wspomagania jazdy Renault EASY DRIVE

Ciesz się wolnością! Reflektory przednie LED MATRIX VISION, system EASY PILOT, wspomaganie wyjeżdżania z miejsca parkingowego… Wybierz to, co najlepsze z technologii pokładowych w Twoim Nowym ESPACE i ciesz się swobodą podróżowania.

System multimedialny EASY LINK

Inteligentna nawigacja, automatyczna aktualizacja map, łączność, radio, aplikacje mobilne… Dzięki systemowi Renault EASY LINK podróżujesz w stałej łączności i masz dostęp do wszystkich informacji na ekranie głównym o przekątnej 9,3’’ Twojego Nowego ESPACE.

Komfort jak w klasie biznesowej

Ucieczka od codzienności w klasie biznesowej… W wersji 5 lub 7-miejscowej, Nowy ESPACE jest idealny do długich podróży dzięki wyrafinowanemu i komfortowemu wnętrzu. Chcesz przeżyć wyjątkowe chwile?

Modułowość wedle Twoich potrzeb

Ciesz się jego możliwościami konfiguracji wnętrza! Pojedynczo lub wszystkie razem: składaj jednym kliknięciem fotele w Nowym ESPACE i dostosuj wnętrze do swoich potrzeb dzięki modułowości systemu One-Touch.

Wejdź do świata Nowego Renault ESPACE

Crossover o wyrazistym wyglądzie…

Na zewnątrz, design podkreślony chromowaną osłoną chłodnicy, linią świateł C-shape ze światłami adaptacyjnymi LED MATRIX VISION, 20’’ obręczami kół ze stopu metali lekkich oraz tylną osłoną podwozia. Całkowicie odnowione wnętrze z nową tapicerką oraz przeprojektowaną, podwieszaną konsolą środkową… Nowe Renault ESPACE imponuje swoim nowym designem.

… i innowacyjnymi systemami wspomagania prowadzenia…

EASY PILOT (asystent jazdy w korku i na austostradzie), system multimedialny Renault EASY LINK z ekranem centralnym o przekątnej 9,3’’ oraz zespołem wskaźników i zegarów o przekątnej 10,2’’, bezprzewodowa ładowarce indukcyjna do smartfona… Korzystaj z najnowszych technologii kokpitu high-tech w Twoim Nowym Renault ESPACE.

… aby każda podróż była wyjątkowa.

Dzięki systemowi MULTI-SENSE, możesz spersonalizować wnętrze Twojego Nowego Renault ESPACE. Oświetlenie, fotele z funkcją masażu, adaptacyjne zawieszenie, system 4 kół skrętnych 4CONTROL, dźwięk oraz reakcja silnika… Spraw, aby każda podróż była wyjątkową chwilą!

Wyraziste spojrzenie LED MATRIX VISION

Podkreślone motywem C-shape charakterystycznym znakiem Renault, spojrzenie Nowego ESPACE stało się jeszcze żywsze dzięki zastosowaniu technologii LED MATRIX VISION.

Obręcze kół ze stopu metali lekkich w rozmiarach 19’’ i 20’’

Jeszcze mocniej podkreślony design! Wybierz dla swojego Nowego ESPACE wyjątkowy styl.

Wytworne i komfortowe wnętrze

Witaj w klasie biznes! Doskonały do pokonywania długi tras, Nowy ESPACE przywita Cię przestronną i wyrafinowaną kabiną, w wersji 5- lub 7-miejscowej. Odpręż się!

Zawsze bardziej elegancki na zewnątrz

Renault ESPACE

Nowe Renault ESPACE INITIALE PARIS

Legendarna wersja z górnej półki Renault, INITIALE PARIS zapewni pasażerom poczucie jazdy wszystkimi zmysłami: dotyk, słuch, zapach i przyjemność prowadzenia. Żądaj tego, co najlepsze! Tapicerka ze skóry Nappa w kolorze czarnym Titane lub szarym Sable podkreślona podwójnymi przeszyciami, fotele kierowcy i pasażerów z opcją masażu, ogrzewania i wentylacji, zagłówki Relax, osłona chłodnicy INITIALE PARIS… Pobudź zmysły i wzmocnij wrażenia z jazdy.

Teraz Twój ruch

Renault Pasikowski social media

ZADZWOŃ