WYBIERAM RENAULT!

SERWISUJE W RENAULT

Zadbaj o bezpieczeństwo i zmień opony na zimowe

Oferta dostępna jest u Autoryzowanych Partnerów Renault, którzy w imieniu Credit Agricole Bank Polska S.A. wykonują czynności faktyczne związane z zawarciem umowy kredytu na zakup towarów/usług. Udzielenie kredytu i jego wysokość zależą od oceny zdolności kredytowej klienta. Materiał ma charakter informacyjny. Oferta nie łączy się z innymi rabatami i promocjami i jest ważna od 1.09.2021 do 31.03.2022 r. lub do wyczerpania zapasów w tym terminie.

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 0%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3950 zł, całkowita kwota do zapłaty 3950 zł, oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu 0 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 0 zł), 5 miesięcznych równych rat w wysokości 658,33 zł i ostatnia rata wyrównawcza 658,35 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 10.09.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie. Przy składaniu wniosku o kredyt mogą być potrzebne dokumenty poświadczające dochody. Wysokość przyznanego kredytu zostanie wyliczona po zbadaniu zdolności kredytowej. Lista akceptowanych przez bank dokumentów znajduje się na stronie internetowej Credit Agricole Bank Polska S.A. www.credit-agricole.pl i w punkcie sprzedaży partnera.

Oferta nie łączy się z innymi rabatami i promocjami i jest ważna od 1.10.2021 do 31.03.2022 r. lub do wyczerpania zapasów w tym terminie. W przypadku spełnienia wymogów do skorzystania z kilku promocji zastosowanie znajdzie promocja korzystniejsza dla klienta. Podana cena kół/opon zimowych nie zawiera kosztu ich wymiany w pojeździe.

W czym możemy Ci jeszcze pomóc?

Samochód jak nowy każdego dnia
Pielęgnacja nadwozia, naprawa pęknięć szyby, czyszczenie wnętrza. Ochrona i zabezpieczenie karoserii Twojego Renault: jesteśmy po to, by Ci doradzić.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Renault w Twoim stylu
W naszej gamie akcesoriów znajdziesz wszystko to, co sprawi, że Twoje Renault będzie bardziej praktyczne, komfortowe i dopasowane do Twoich potrzeb.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Spokój ducha
Nasze dodatkowe gwarancje, umowy serwisowe i assistance Renault są po to, by przewidzieć nieprzewidywalne.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Zawsze online, nawet w drodze
R-Link, Media Nav, Carminat TomTom… Odkryj potencjał urządzeń do nawigacji i usług internetowych, które ułatwiają i urozmaicają Twoją jazdę.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Zaufanie Renault
Poznaj porady sieci Renault. Jakość usług Renault to gwarancja Twojego spokoju.

ZOBOWIĄZANIA

My Renault
Spersonalizowane wskazówki, ekskluzywne oferty i informacje stworzone specjalnie dla Ciebie.

ZALOGUJ SIĘ

Renault Pasikowski social media

ZADZWOŃ