Oferta Renault

Skontaktuj się z nami

DACIA z fabryczną instalacją LPG

Teraz fabryczna instalacja LPG w Dacii za jedyne 1000 zł*

DUSTER z fabryczną instalacją LPG

Już od 52 400 zł

SANDERO z fabryczną instalacją LPG

Już od 43 800 zł

SANDERO Stepway z fabryczną instalacją LPG

Już od 50 300 zł

LOGAN z fabryczną instalacją LPG

Już od 41 900 zł

LOGAN MCV z fabryczną instalacją LPG

Już od 46 800 zł

LOGAN MCV Stepway z fabryczną instalacją LPG

Już od 53 300 zł

Nasze rozwiązania zapewniające większe oszczędności

Z Dacią, korzystasz z inteligentnych rozwiązań i technologii w przystępnej cenie.

Silniki z instalacją LPG

Dacia oferuje również silniki z fabryczną instalacją LPG dostępne na modelach Sandero, Logan, Logan MCV oraz Duster. Wybierając to rozwiązanie, wybierasz bezpieczną i sprawdzoną technologię, oszczędniejszą niż silniki wysokoprężne. Paliwo to jest pochodną ropy naftowej i gazu ziemnego.
LPG magazynowane jest w postaci ciekłej w zbiorniku samochodu, a następnie jest ponownie rozprężane przed spaleniem w komorze silnika.
Pojazdy wyposażone w silniki z instalacją LPG stanowią w użytkowaniu alternatywę dla silników benzynowych i są bardziej konkurencyjne pod względem kosztów użytkowania. LPG jest również bardziej przyjazne dla środowiska – emisja CO2 jest 10% niższa niż w przypadku pojazdu napędzanego benzyną. Paliwo LPG jest ekologicznym wyborem do jazdy w środowisku miejskim.

*Cena katalogowa brutto fabrycznej instalacji gazowej LPG dla Dacii Sandero, Logan, Logan MCV oraz Duster wynosi 1000 zł. Jest to najniższe cena katalogowa za fabryczna instalację LPG na rynku nowych aut osobowych w Polsce. Stan na dzień 9.03.2020 r. Szczegóły w salonach Dacii.

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Renault Pasikowski social media

ZADZWOŃ